Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Dermapen 4.0 ® - blizny - twarz / ciało

Walka z rozstępami i bliznami po trądziku domowymi sposobami lub z użyciem powszechnie dostępnych kosmetyków, jest niczym walka z wiatrakami. Metody te jedynie trochę potrafią zmniejszyć problem, a i to nie zawsze. Zamiast podejmować się kolejnej próby samodzielnego pozbycia się niedoskonałości, lepiej skontaktować się z nami. Urządzenie Dermapen 4.0 spłyca i usuwa blizny, jakie pokrywają twarz i ciało. Wystarczy odwiedzić nasz salon w Warszawie. Dzięki nam bardzo szybko można pozbyć się kompleksów.

Dermapen jest niewielkim urządzeniem wyposażonym w mikroigiełki. W trakcie zabiegu głowica nakłuwa skórę nawet w trudno dostępnych miejscach, w efekcie czego jej komórki są mobilizowane do lepszej pracy i regeneracji. Zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiadają za gęstość, sprężystość i młody wygląd. To dzięki nim blizny się spłycają, a z czasem mogą stać się jedynie złym wspomnieniem. Do tej technologii przekonało się wielu z naszych Klientów, co stanowi doskonały dowód jej skuteczności.

Wskazania i efekty zabiegów

Dermapen jest pozornie niewielkim i poręcznym urządzeniem, w którym tak naprawdę drzemie ogromny potencjał. Głowica, na której znajduje się 12 mikroigiełek wykonuje aż 20 nakłuć skóry na sekundę. Dzięki mikronakłuciom komórki skóry pracują efektywniej, co jest bardzo szybko zauważalne. W naszym salonie w Warszawie zabiegi z użyciem urządzenia Dermapen są przeprowadzane zarówno na twarz, czy szyję, jak i na całe ciało. W porównaniu z mezoterapią igłową mezoterapia mikroigłowa pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

Na zabieg z zastosowaniem Dermapenu mogą zdecydować się osoby, mające problemy skórne lub chcące zatrzymać, lub cofnąć procesy starzenia. Wśród wskazań wymienić można zmarszczki, rozstępy, blizny potrądzikowe, cellulit, czy rozszerzone pory. Jest także kilka przeciwwskazań, a na liście znajdują się m.in. ciąża i karmienie piersią, trądzik różowaty, stan zapalny skóry albo nowotwory.

Jak przebiega zabieg?

Bez względu na to, jaką część ciała poddaje się zabiegowi, specjalista postępuje w podobny sposób. Pracę rozpoczyna od oczyszczenia skóry i naniesienia preparatu, który ma ją znieczulić. Następnie głowica Dermapenu wykonuje mikronakłucia, które z jednej strony dostarczają do głębiej położonych komórek substancje odżywcze, a z drugiej mobilizują do lepszej pracy i regeneracji. Po zabiegu istotne jest nawilżanie i stosowanie odpowiednich kosmetyków. Trzeba się także przygotować na to, że będzie się złuszczać naskórek. Należy pamiętać, by po zabiegu nie wystawiać skóry na działanie promieniowania słonecznego.

Zalety zabiegów Dermapen

Podjęcie decyzji o wykonaniu zabiegów Dermapenem bardzo szybko zaprocentuje. Skóra jest wyraźnie gładsza, pełna blasku i młodzieńczej świeżości. Zmarszczki, blizny i rozstępy spłycają się, a kolor się wyrównuje. Dzieje się tak za sprawą  zwiększonej gęstości skóry, za co odpowiada wzmożona produkcja kolagenu i elastyny. W zależności od partii ciała i rezultatów, jakie chce się osiągnąć, zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa