Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Dermapen 4.0 ® - twarz + peeling medyczny

Piękna i gładka skóra to marzenie każdej osoby, która obserwuje u siebie blizny po trądziku, pierwsze zmarszczki albo przebarwienia. Na szczęście w dobie dzisiejszych nowoczesnych technologii nie jesteśmy bezradni, a do dyspozycji mamy wachlarz profesjonalnych i skutecznych zabiegów kosmetycznych. Jednym z rewelacyjnych urządzeń, do którego przekonuje się coraz więcej osób, jest Demapen 4.0. Stosując zabieg na twarz i dodając do niego peeling medyczny, jaki możemy zaproponować w naszym salonie w Warszawie, można cieszyć się jeszcze lepszymi rezultatami.

Fenomen tego zabiegu polega na ingerencji w pracę komórek skóry. Mikroigiełki znajdujące się na głowicy Dermapenu są odpowiedzialne za nakłucia, sprawiające, że skóra zaczyna produkować więcej kolagenu i elastyny. Są to związki odpowiedzialne za kondycję i wygląd skóry, a ich synteza wraz z wiekiem się zmniejsza. Dzięki dermapenowi ponownie można cieszyć się młodym wyglądem, gładką i pozbawioną niedoskonałości skórą, a poprzez połączenie z peelingiem medycznym uzyskuje się jeszcze bardziej spektakularne efekty.

Wskazania i efekty zabiegów

Dermapen jest pozornie niewielkim i poręcznym urządzeniem, w którym tak naprawdę drzemie ogromny potencjał. Głowica, na której znajduje się 12 mikroigiełek wykonuje aż 20 nakłuć skóry na sekundę. Dzięki mikronakłuciom komórki skóry pracują efektywniej, co jest bardzo szybko zauważalne. W naszym salonie w Warszawie zabiegi z użyciem urządzenia Dermapen są przeprowadzane zarówno na twarz, czy szyję, jak i na całe ciało. W porównaniu z mezoterapią igłową mezoterapia mikroigłowa pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

Na zabieg z zastosowaniem Dermapenu mogą zdecydować się osoby, mające problemy skórne lub chcące zatrzymać, lub cofnąć procesy starzenia. Wśród wskazań wymienić można zmarszczki, rozstępy, blizny potrądzikowe, cellulit, czy rozszerzone pory. Jest także kilka przeciwwskazań, a na liście znajdują się m.in. ciąża i karmienie piersią, trądzik różowaty, stan zapalny skóry albo nowotwory.

Jak przebiega zabieg?

Bez względu na to, jaką część ciała poddaje się zabiegowi, specjalista postępuje w podobny sposób. Pracę rozpoczyna od oczyszczenia skóry i naniesienia preparatu, który ma ją znieczulić. Następnie głowica Dermapenu wykonuje mikronakłucia, które z jednej strony dostarczają do głębiej położonych komórek substancje odżywcze, a z drugiej mobilizują do lepszej pracy i regeneracji. Po zabiegu istotne jest nawilżanie i stosowanie odpowiednich kosmetyków. Trzeba się także przygotować na to, że będzie się złuszczać naskórek. Należy pamiętać, by po zabiegu nie wystawiać skóry na działanie promieniowania słonecznego.

Zalety zabiegów Dermapen

Podjęcie decyzji o wykonaniu zabiegów Dermapenem bardzo szybko zaprocentuje. Skóra jest wyraźnie gładsza, pełna blasku i młodzieńczej świeżości. Zmarszczki, blizny i rozstępy spłycają się, a kolor się wyrównuje. Dzieje się tak za sprawą  zwiększonej gęstości skóry, za co odpowiada wzmożona produkcja kolagenu i elastyny. W zależności od partii ciała i rezultatów, jakie chce się osiągnąć, zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa