Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Dermapen 4.0 ® - twarz + szyja + dekolt + peeling medyczny

Zabieg z zastosowaniem urządzenia Dermapen 4.0 na twarz, szyję i dekolt, do którego dodamy peeling medyczny, gwarantuje doskonałe efekty. Z połączenia tych zabiegów można skorzystać u nas w Warszawie. Zapewniamy profesjonalny zabieg wykonany przez specjalistę. Z tego pakietu zabiegów mogą skorzystać nawet najbardziej wymagający Klienci – będą zachwyceni rezultatami. Skóra poddana działaniu peelingu i Dermapenu będzie gładka, młoda i pełna blasku. Oznaki starzenia się skóry, jak zmarszczki i przebarwienia albo niechciane blizny potrądzikowe staną się przeszłością. Mało tego twarz będzie miała dobrze wymodelowane kształty.

Bezpośrednio po wizycie skóra może być trochę zaczerwieniona i piekąca, a następnie przez parę dni naskórek będzie się złuszczał, ale rezultaty są tego warte! Mikronakłucia, jakie wykonuje głowica Dermapenu potrafią dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc, a zabieg peelingu medycznego sprawia, że skóra jest w jeszcze lepszej kondycji. To recepta na młodą i świeżą skórę na dłużej.

Wskazania i efekty zabiegów

Dermapen jest pozornie niewielkim i poręcznym urządzeniem, w którym tak naprawdę drzemie ogromny potencjał. Głowica, na której znajduje się 12 mikroigiełek wykonuje aż 20 nakłuć skóry na sekundę. Dzięki mikronakłuciom komórki skóry pracują efektywniej, co jest bardzo szybko zauważalne. W naszym salonie w Warszawie zabiegi z użyciem urządzenia Dermapen są przeprowadzane zarówno na twarz, czy szyję, jak i na całe ciało. W porównaniu z mezoterapią igłową mezoterapia mikroigłowa pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

Na zabieg z zastosowaniem Dermapenu mogą zdecydować się osoby, mające problemy skórne lub chcące zatrzymać, lub cofnąć procesy starzenia. Wśród wskazań wymienić można zmarszczki, rozstępy, blizny potrądzikowe, cellulit, czy rozszerzone pory. Jest także kilka przeciwwskazań, a na liście znajdują się m.in. ciąża i karmienie piersią, trądzik różowaty, stan zapalny skóry albo nowotwory.

Jak przebiega zabieg?

Bez względu na to, jaką część ciała poddaje się zabiegowi, specjalista postępuje w podobny sposób. Pracę rozpoczyna od oczyszczenia skóry i naniesienia preparatu, który ma ją znieczulić. Następnie głowica Dermapenu wykonuje mikronakłucia, które z jednej strony dostarczają do głębiej położonych komórek substancje odżywcze, a z drugiej mobilizują do lepszej pracy i regeneracji. Po zabiegu istotne jest nawilżanie i stosowanie odpowiednich kosmetyków. Trzeba się także przygotować na to, że będzie się złuszczać naskórek. Należy pamiętać, by po zabiegu nie wystawiać skóry na działanie promieniowania słonecznego.

Zalety zabiegów Dermapen

Podjęcie decyzji o wykonaniu zabiegów Dermapenem bardzo szybko zaprocentuje. Skóra jest wyraźnie gładsza, pełna blasku i młodzieńczej świeżości. Zmarszczki, blizny i rozstępy spłycają się, a kolor się wyrównuje. Dzieje się tak za sprawą  zwiększonej gęstości skóry, za co odpowiada wzmożona produkcja kolagenu i elastyny. W zależności od partii ciała i rezultatów, jakie chce się osiągnąć, zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa