Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

DERMAPEN 4.0 ® – TWARZ

Dermapen 4.0, który stosujemy na twarz w naszym salonie w Warszawie, jest specjalistycznym urządzeniem do mezoterapii mikroigłowej. Niewielkie rozmiary pozwalają na dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca, jak usta, czy oczy. To skuteczny sposób na pozbycie się blizn, przebarwień, czy innych niedoskonałości skórę. Z tego zabiegu mogą korzystać nawet te osoby, które mają bardzo delikatną i cienką skórę.

W porównaniu z tradycyjnymi metodami Dermapen 4.0 jest bardziej precyzyjny w działaniu. Wykorzystuje 12 cieniutkich mikroigieł do automatycznego nakłuwania skóry. W ciągu 1 sekundy głowica wykonuje aż 20 nakłuć. Efektem zabiegu jest mobilizacja komórek do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra jest gładsza, pełna blasku i jędrniejsza. Oprócz tego znacznie lepiej będą wchłaniać się składniki aktywne z kosmetyków. Bezpośrednio po zabiegu tym urządzeniem można odczuwać pieczenie, a przez kilka dni naskórek będzie się nieco złuszczał, aż wygoi się całkowicie. W trakcie regeneracji nie należy twarzy opalać.

Wskazania i efekty zabiegów

Dermapen jest pozornie niewielkim i poręcznym urządzeniem, w którym tak naprawdę drzemie ogromny potencjał. Głowica, na której znajduje się 12 mikroigiełek wykonuje aż 20 nakłuć skóry na sekundę. Dzięki mikronakłuciom komórki skóry pracują efektywniej, co jest bardzo szybko zauważalne. W naszym salonie w Warszawie zabiegi z użyciem urządzenia Dermapen są przeprowadzane zarówno na twarz, czy szyję, jak i na całe ciało. W porównaniu z mezoterapią igłową mezoterapia mikroigłowa pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

Na zabieg z zastosowaniem Dermapenu mogą zdecydować się osoby, mające problemy skórne lub chcące zatrzymać, lub cofnąć procesy starzenia. Wśród wskazań wymienić można zmarszczki, rozstępy, blizny potrądzikowe, cellulit, czy rozszerzone pory. Jest także kilka przeciwwskazań, a na liście znajdują się m.in. ciąża i karmienie piersią, trądzik różowaty, stan zapalny skóry albo nowotwory.

Jak przebiega zabieg?

Bez względu na to, jaką część ciała poddaje się zabiegowi, specjalista postępuje w podobny sposób. Pracę rozpoczyna od oczyszczenia skóry i naniesienia preparatu, który ma ją znieczulić. Następnie głowica Dermapenu wykonuje mikronakłucia, które z jednej strony dostarczają do głębiej położonych komórek substancje odżywcze, a z drugiej mobilizują do lepszej pracy i regeneracji. Po zabiegu istotne jest nawilżanie i stosowanie odpowiednich kosmetyków. Trzeba się także przygotować na to, że będzie się złuszczać naskórek. Należy pamiętać, by po zabiegu nie wystawiać skóry na działanie promieniowania słonecznego.

Zalety zabiegów Dermapen

Podjęcie decyzji o wykonaniu zabiegów Dermapenem bardzo szybko zaprocentuje. Skóra jest wyraźnie gładsza, pełna blasku i młodzieńczej świeżości. Zmarszczki, blizny i rozstępy spłycają się, a kolor się wyrównuje. Dzieje się tak za sprawą  zwiększonej gęstości skóry, za co odpowiada wzmożona produkcja kolagenu i elastyny. W zależności od partii ciała i rezultatów, jakie chce się osiągnąć, zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa