Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Dermapen 4.0 ® - twarz + szyja + dekolt

Są takie części ciała, o które trzeba dbać szczególnie, w przeciwnym razie procesy starzenia skóry bardzo szybko dadzą o sobie znać. Na szczęście są zabiegi kosmetyczne wspierające skórę i jej zdolność do regeneracji. Warte uwagi jest m.in. urządzenie Dermapen 4.0 i zabiegi z jego udziałem na twarz, szyję i dekolt, jakie wykonujemy w naszym gabinecie w Warszawie. To innowacyjna technologia dająca spektakularne rezultaty.

Decydując się na ten zabieg, można mieć pewność, że skóra będzie napięta, pełna blasku, a jej kolor się wyrówna. Działanie Dermapenu polega na mikronakłuciach skóry, przez co jej komórki działają sprawniej. Nie tylko szybciej się regenerują, ale także są mobilizowane do intensywniejszej produkcji elastyny i kolagenu, które sprawiają, że struktura skóry jest gęstsza. Naturalne, że z wiekiem skóra produkuje mniej tych związków, czego efektem są zmarszczki. Zabieg z użyciem Dermapenu sprawia, że znów ich produkcja jest wydajniejsza, a skóra staje się gładka, wymodelowana, bez przebarwień i zmarszczek.

Wskazania i efekty zabiegów

Dermapen jest pozornie niewielkim i poręcznym urządzeniem, w którym tak naprawdę drzemie ogromny potencjał. Głowica, na której znajduje się 12 mikroigiełek wykonuje aż 20 nakłuć skóry na sekundę. Dzięki mikronakłuciom komórki skóry pracują efektywniej, co jest bardzo szybko zauważalne. W naszym salonie w Warszawie zabiegi z użyciem urządzenia Dermapen są przeprowadzane zarówno na twarz, czy szyję, jak i na całe ciało. W porównaniu z mezoterapią igłową mezoterapia mikroigłowa pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

Na zabieg z zastosowaniem Dermapenu mogą zdecydować się osoby, mające problemy skórne lub chcące zatrzymać, lub cofnąć procesy starzenia. Wśród wskazań wymienić można zmarszczki, rozstępy, blizny potrądzikowe, cellulit, czy rozszerzone pory. Jest także kilka przeciwwskazań, a na liście znajdują się m.in. ciąża i karmienie piersią, trądzik różowaty, stan zapalny skóry albo nowotwory.

Jak przebiega zabieg?

Bez względu na to, jaką część ciała poddaje się zabiegowi, specjalista postępuje w podobny sposób. Pracę rozpoczyna od oczyszczenia skóry i naniesienia preparatu, który ma ją znieczulić. Następnie głowica Dermapenu wykonuje mikronakłucia, które z jednej strony dostarczają do głębiej położonych komórek substancje odżywcze, a z drugiej mobilizują do lepszej pracy i regeneracji. Po zabiegu istotne jest nawilżanie i stosowanie odpowiednich kosmetyków. Trzeba się także przygotować na to, że będzie się złuszczać naskórek. Należy pamiętać, by po zabiegu nie wystawiać skóry na działanie promieniowania słonecznego.

Zalety zabiegów Dermapen

Podjęcie decyzji o wykonaniu zabiegów Dermapenem bardzo szybko zaprocentuje. Skóra jest wyraźnie gładsza, pełna blasku i młodzieńczej świeżości. Zmarszczki, blizny i rozstępy spłycają się, a kolor się wyrównuje. Dzieje się tak za sprawą  zwiększonej gęstości skóry, za co odpowiada wzmożona produkcja kolagenu i elastyny. W zależności od partii ciała i rezultatów, jakie chce się osiągnąć, zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa