Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – 10 ZABIEGÓW NA CIAŁO – 40 MIN

Na obecność cellulitu skarży się wiele osób. Pojawia się na udach, pośladkach, brzuchu, czy ramionach. Kiedy już jest, trudno się go pozbyć. Zdrowe odżywianie i intensywne ćwiczenia fizyczne, nie zawsze są wystarczające, dlatego też warto wspomóc walkę z pomarańczową skórką nowoczesnymi rozwiązaniami z dziedziny kosmetologii.

Jedną z najnowszych, a przy tym bezpiecznych i wyjątkowo skutecznych metod, jest endermologia na całe ciało, którą wykonujemy w naszym salonie w Warszawie. Decydując się na serię zabiegów, można bardzo szybko zauważyć redukcję tkanki tłuszczowej, a tym samym wyrównanie skóry i zmniejszenie się cellulitu. Skóra będzie gładka, jędrna i elastyczna. Bez wysiłku i w krótkim czasie można perfekcyjnie wymodelować sylwetkę. Indywidualnie dobrany plan terapeutyczny pozwoli skupić się na tych częściach ciała, które potrzebują największej interwencji kosmetycznej. O tym, że metoda ta rzeczywiście daje tak wyśmienite rezultaty, świadczą opinie naszych Klientek, a także liczne badania kliniczne.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa