Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – 10 ZABIEGÓW NA CIAŁO – 60 MIN

Endermologia na całe ciało to jedna z usług naszego salonu w Warszawie, z której korzysta coraz więcej Klientek. Zabieg ten jest polecany wszystkim osobom, które mają cellulit. Pojawia się on na różnych częściach ciała, a walka z nim jest często bezowocna. Zamiast katować się drastycznymi dietami i czekać, aż po wielu miesiącach będą widoczne efekty męczących ćwiczeń, można przyjść do nas i obserwować, jak zmienia się skóra pod wpływem każdego zabiegu.

Endermologia to inaczej lipomasaż podciśnieniowy, podczas którego przystosowana do tego głowica rozbija komórki tłuszczowe. Po paru zabiegach można zauważyć, że cellulit się systematycznie zmniejsza, a skóra staje się jędrniejsza. Nie bez znaczenia jest również to, że drenaż limfatyczny, do którego dochodzi w trakcie zabiegu, obniża napięcie, co perfekcyjnie odpręża i niweluje bóle pleców. Ze względu na to, że każde ciało jest inne, a cellulit może być mniej lub bardziej widoczny, liczba sesji i ich przebieg są zależne od indywidualnego planu terapeutycznego, który ustala się wspólnie z naszym specjalistą.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa