Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – 3 ZABIEGI NA TWARZ – 40 MIN

Endermologia na twarz urządzeniami Alliance, która znalazła się wśród usług naszego salonu z Warszawy, jest zabiegiem idealnym dla wszystkich osób, które obserwują u siebie pierwsze objawy starzenia się skóry, a chcą na dłużej zachować jej młodzieńczy wygląd. To innowacyjna metoda, której skuteczność wielokrotnie udowadniano. Zabieg jest bezpieczny, a przy tym całkowicie naturalny, nie stosuje się żadnych dodatkowych preparatów. Skóra jest pobudzona do pracy, a za resztę odpowiada organizm.

Wyraźnie widać, że cera odzyskuje zdrowy koloryt, staje się przy tym znacznie jędrniejsza i gładka. Oprócz tego znikają cienie pod oczami i mniejsze zmarszczki. Wszystko to dzieje się za sprawą mechanicznego oddziaływania na komórki, które znajdują się w głębszych warstwach skóry i odpowiadają za produkcję białek. Aby szybciej zauważyć efekty i by były one lepsze, proponujemy zapisanie się na serię 3 zabiegów na twarz. Klienci, którzy raz poczują, jak wiele dobrego endermologia robi dla ich skóry, z chęcią wracają ponownie.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa