Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – 3 ZABIEGI NA TWARZ – 60 MIN

Wszystkie zabiegi odmładzające są w cenie, ale niewiele jest tak skutecznych, jak endermologia na twarz urządzeniem Alliance. Jest to jedna z usług naszego salonu w Warszawie, z której korzysta coraz więcej Klientów. W prosty i nieszkodliwy dla skóry sposób, pobudza się jej komórki do wzmożonej pracy. Poprzez efektywniejsze funkcjonowanie głębszych warstw skóry, bardzo szybko widać poprawę kondycji cery. Zmarszczki się redukują, koloryt wyrównuje, lepsza jest też sprężystość.

To fenomenalny lifting. Oprócz tego modeluje się kontury twarzy, toksyny są sprawniej usuwane, poprawia się krążenie – same korzyści! Podczas wykonywania serii trzech zabiegów, profesjonalista tworzy program działania. Każda skóra jest w innej kondycji tak jak i posunięte procesy starzenia. Powierzając swoją cerę nam, Klient ma pewność, że trafia pod opiekę kogoś, kto się na tym zna. Endermologię twarzy wykonuje się z użyciem specjalnie przystosowanej do tego głowicy, która działa efektywnie, a jednocześnie delikatnie, aby nie pojawiły się podrażnienia.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa