Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – 6 ZABIEGÓW NA CIAŁO – 40 MIN

Cellulit może pojawić się na różnych częściach ciała, a wiele osób bezskutecznie próbuje z nim walczyć. My proponujemy innowacyjną metodę, której skuteczność potwierdzono w wielu badaniach klinicznych. Endermologia, jaką wykonuje się na całe ciało w naszym salonie w Warszawie, to całkowicie bezpieczna metoda, która dzięki systematyczności pozwoli całkowicie wyeliminować problem cellulitu.

Cały zabieg odbywa się w bezpiecznych warunkach i polega na wykonaniu głowicą lipomasażu podciśnieniowego. Osoba, która z tego korzysta, ma na sobie specjalny kostium, a podczas trwania masażu nie tylko ujędrnia swoją skórę i zmniejsza tkankę tłuszczową, ale też całkowicie się odpręża. Zatem zabieg wiąże się z korzyściami dla ciała i ducha. Aby uzyskać optymalne efekty i cieszyć się pięknie wymodelowaną sylwetką, potrzebna jest seria masaży, a ich liczba jest uzależniona od tego, jaki plan terapeutyczny opracuje dla danej osoby specjalista. Jedną z opcji jest 6 zabiegów czterdziestominutowych na całe ciało.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa