Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – 6 ZABIEGÓW NA CIAŁO – 60 MIN

Każdy, kto walczył z cellulitem, wie, jakie to trudne. A gdyby to przyspieszyć i uzyskać jeszcze lepsze efekty? Jest to możliwe i to w bardzo prosty sposób. Odpowiedzią jest endermologia na całe ciało, z której można skorzystać  naszym salonie w Warszawie. To innowacyjna technologia, która dzięki szybkości działania i wysokiej skuteczności, bardzo szybko zyskuje zwolenników. Wystarczy kilka zabiegów, by cieszyć się piękniejszą figurą, pozbawioną nieestetycznego cellulitu.

Endermologia to inaczej lipomasaż podciśnieniowy, do którego Klientka zakłada przygotowany do tego kombinezon. Przebiega z udziałem specjalnych głowic, które nie tylko rozbijają komórki tłuszczowe i ujędrniają skórę, ale także pobudzają cały układ limfatyczny. Oznacza to, że nie tylko poprawia się kondycję skóry, ale przez zwiększenie wydajności układu limfatycznego, można pozbyć się bólu pleców, odprężyć i zredukować stres. O ile zmiany w wyglądzie skóry widać dopiero po kilku sesjach, o tyle uczucie lekkości towarzyszy Klientkom już przy pierwszym zabiegu.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa