Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – JEDEN ZABIEG NA CIAŁO – 60 MIN

Wśród usług, jakie możemy zaproponować, jest endermologia na całe ciało. Wystarczy odwiedzić nasz salon w Warszawie, by rozpocząć skuteczną walkę z cellulitem. Jeden godzinny zabieg jest wystarczający, by poczuć, jak bardzo odpręża się ciało. Jednorazowy zabieg jest doskonały, kiedy ktoś chce przetestować, czym jest endermologia. Zdecydować się na to powinny wszystkie osoby, które do tej pory walczyły z cellulitem i nie widziały żadnych efektów. To szybki i prosty sposób, by cieszyć się piękną figurą!

Podczas lipomasażu podciśnieniowego, specjalista porusza odpowiednią głowicą, aby tkanka tłuszczowa się rozbijała. Jeden zabieg to mało, by to zauważyć, ale przy serii kilku, można obserwować, jak skóra się ujędrnia, cellulit staje się mniej widoczny, tak jak blizny, które zyskują większą elastyczność. W razie chęci kontynuacji zabiegów ustala się indywidualny plan terapeutyczny, by ostatecznie uzyskać upragnioną sylwetkę. Skuteczność endermologii potwierdza przeszło 100 niezależnych badań.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa