Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – JEDEN ZABIEG NA TWARZ – 15 MIN

Młodo wyglądająca skóra to marzenie niemal każdego. Zero zmarszczek i przebarwień. Z nami można to osiągnąć! Nie tylko skóra będzie doskonale zregenerowana, ale odzyska swoją giętkość. Pozwala na to endermologia na twarz wykonana urządzeniem Alliance. Odwiedzając nasz salon w Warszawie można mieć pewność, że swoją skórę powierza się profesjonalistom, którzy wiedzą, w jaki sposób wykonać zabieg, by dał optymalne efekty.

Zabieg odbywa się z zastosowaniem specjalnej głowicy, a poprzez zasysanie skóry, stymuluje się tkanki obwodowe. Dzięki temu działaniu znikają oznaki starzenia się skóry, skóra lepiej się regeneruje. Urządzenie pobudza do pracy nawet te komórki, które są głębiej, dzięki czemu szybciej produkowane są białka. Znikają cienie pod oczami, skóra staje się bardziej napięta i gładka. Oprócz tego, że metoda ta jest wyjątkowo skuteczna, to jest też bezbolesna i w pełni naturalna, więc nikt nie musi się obawiać, że zabieg zaszkodzi. Dla przetestowania tej technologii wystarczy zdecydować się nawet na 15-minutowy zabieg.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa