Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – JEDEN ZABIEG NA TWARZ – 40 MIN

Żyjemy w czasach, kiedy jednym z priorytetów jest zachowanie zdrowia i młodości na dłużej. Coraz to nowe kremy i maseczki będą niewystarczające. Codzienną pielęgnację może uzupełniać endermologia na twarz urządzeniem Alliance. Zabieg ten jest w ofercie naszego salonu w Warszawie. To w pełni bezpieczna i naturalna metoda, której skuteczność potwierdziło wielu naukowców i przekonują się do niej kolejni Klienci.

Podczas mechanicznej stymulacji skóry, komórki mobilizuje się do efektywnej produkcji białek i regeneracji. Kosmetyczka używa specjalnej głowicy, która zasysa, a tym samym stymuluje skórę. Wystarczy 40-minutowy zabieg, by skóra była gładsza. Stosując serię zabiegów, można oczekiwać takich efektów, jak eliminacja sieni pod oczami, wyrównanie kolorytu skóry, wyraźne odmłodzenie i ujędrnienie. Żadna inna metoda nie daje tak fenomenalnych rezultatów w tak krótkim czasie! Zabieg jest przyjemny i można się w trakcie jego trwania zrelaksować, a świadomość, że w tym samym czasie zmarszczki się zmniejszają, jest bezcenna.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa