Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – JEDEN ZABIEG NA TWARZ – 60 MIN.

Jeśli chcesz, by twarz odzyskała dawny blask, a zmarszczki się spłyciły, zabiegiem, jaki należy wziąć pod uwagę, jest endermologia na twarz Alliance. Doświadczenie w tego typu zabiegach, mają specjaliści z naszego salonu w Warszawie. Polega na mechanicznej stymulacji skóry twarzy i dekoltu głowicą, która zasysa kolejne fragmenty skóry, a tym samym oddziałuje nawet na głębsze warstwy komórek.

Wraz z wiekiem skóra traci elastyczność i giętkość, co jest efektem m.in. zmniejszoną produkcją białek. Endermologia sprawia, że skóra się lepiej regeneruje, a białka produkowane intensywniej. Efekt jest taki, że stopniowo podczas serii zabiegów, skóra staje się gładsza, znikają z niej przebarwienia. To fenomenalny zabieg liftingujący, z którym żadne kosmetyki nie mogą się równać. Ponieważ jest to działanie mechaniczne, podczas którego nie stosuje się żadnych dodatkowych preparatów, metoda ta jest naturalna, więc nie muszą się jej bać nawet alergicy. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy na dłużej chcą zachować młodość.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa