Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

EPILACJA LASEROWA CIAŁA – CAŁE RĘCE (RAMIĘ/PRZEDRAMIĘ, PACHY)

Gładkie ciało kojarzy się ze zdrowiem i młodością. Kobiety, które chcą być piękne, starają się o to, by regularnie usuwać owłosienie. Gładkie nogi są cenione od wielu lat, a od pewnego czasu widać też trend, w którym gładkie powinny być ramiona i przedramiona. Gładkie ramiona i ręce będą wizytówką kobiety dbającej o swój wygląd. Z tego względu Panie wykonują samodzielnie lub w gabinecie kosmetycznym depilację. Jednak dla kobiety aktywnej, która nie ma zbyt wiele czasu na zabiegi pielęgnacyjne, może to być niewystarczające. To m.in. dla nich idealny będzie zabieg epilacji. Jest to także rewelacyjna propozycja dla wszystkich osób, marzących o tym, by skóra już zawsze była gładka. Na rękach i ramionach więcej nie wyrosną żadne włoski.

Epilacja laserowa ciała może być na całe ręce, w tym ramię, przedramię. Skorzystać z niej można w naszym salonie w Warszawie. Dysponujemy dobrej jakości urządzeniami i posiadamy duże doświadczenie. Cały zabieg polega na naświetlaniu poszczególnych części ciała. Laser wnika w cebulki włosów i je skutecznie uszkadza. Nie są w stanie się zregenerować, a tym samym na skórze więcej nie będzie żadnego włoska.

Epilacja laserowa ciała

Gładkie i pozbawione owłosienia ciało stało się niemal wymogiem. Metod pozbywania się owłosienia jest wiele. Wciąż najczęstszą metodą jest depilacja, ale tuż obok niej pojawiło się pojęcie epilacji. Chociaż są to dwa podobnie brzmiące pojęcia i obydwa dotyczą eliminacji owłosienia, to zabiegi i efekty są zupełnie różne.

W przeciwieństwie do depilacji epilacja laserowa ciała, z której można skorzystać, odwiedzając nasz salon w Warszawie, jest metodą dającą trwałe efekty. Podczas zabiegu cebulki włosów ulegają uszkodzeniu, przez co włos więcej nie wyrośnie.

Na czym polega epilacja laserowa ciała?

W tym zabiegu wykorzystuje się fototermolizę. Emitowana przez laser wiązka światła wnika w głąb skóry, a ciepło dostające się do włosów niszczy ich cebulki, dlatego nie mogą rosnąć. Chociaż jest to metoda trwała, bezbolesna i skuteczna, nie da się pozbyć wszystkich włosów z wybranej partii ciała podczas jednego zabiegu. W zależności od organizmu i samych włosków koniecznych będzie kilka zabiegów. Z reguły podczas jednej wizyty degradacji ulegają cebulki około 20 procent włosów. Po wykonanej serii zabiegów warto po roku lub dwóch skorzystać z zabiegów utrwalających, które podtrzymają efekty.

Przygotowanie do zabiegu

Zaleca się, by miesiąc przed zabiegiem zaprzestać stosowania depilacji mechanicznej, można natomiast sięgać po maszynkę do golenia. Należy zrezygnować z opalania i odstawić leki fototoksyczne i środki światłouczulające. Bezpośrednio przed zabiegiem należy się dokładnie ogolić, ponieważ skóra poddana epilacji musi być gładka i czysta. Nie wolno zatem wykonywać zabiegu na skórze nasmarowanej balsamem czy kremem. Po zabiegu przez krótki czas skóra może być lekko podrażniona, ale zaczerwienienie schodzi po maksymalnie kilku godzinach.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że epilacja laserowa jest bezpieczna i można wykonać ją na różne partie ciała, jest kilka przeciwwskazań. Przede wszystkim są to ciążą i okres karmienia piersią, opalenizna, łuszczyca, bielactwo, padaczka, czy choroby nowotworowe. Przeciwwskazaniem jest również przyjmowanie preparatów z retinoidami.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa