Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

EPILACJA LASEROWA CIAŁA – UDA (W TYM KOLANA)

Epilacja laserowa jest najnowocześniejszym i najbardziej skutecznym sposobem pozbywania się owłosienia z dowolnej części ciała. W przeciwieństwie do zabiegów depilacji, w tym przypadku efekty są trwałe, co oznacza, że włosy już więcej nie odrosną. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu laserowi, który poprzez emisję wiązki światła niszczy cebulki włosów. Jeśli epilacja jest wykonana prawidłowo i z zastosowaniem wysokiej jakości urządzenia, zabieg jest bezpieczny i bezbolesny.

Epilacja laserowa ciała, jaką wykonujemy u nas na uda kolana spełnia najwyższe oczekiwania. Wystarczy odwiedzić nasz salon w Warszawie, by cieszyć się doskonałymi rezultatami. Wystarczy seria zabiegów, by uda już zawsze były gładkie. Pozwoli to zaoszczędzić mnóstwo czasu na regularnej depilacji. Ze względu na to, że po zabiegu należy ograniczyć ekspozycję skóry na promieniowanie słoneczne, zaleca się, by zabiegi epilacji wykonywać w miesiącach zimowych. Dzięki temu bez obaw i skrępowania latem na plaży będzie można eksponować gładkie uda.

Epilacja laserowa ciała

Gładkie i pozbawione owłosienia ciało stało się niemal wymogiem. Metod pozbywania się owłosienia jest wiele. Wciąż najczęstszą metodą jest depilacja, ale tuż obok niej pojawiło się pojęcie epilacji. Chociaż są to dwa podobnie brzmiące pojęcia i obydwa dotyczą eliminacji owłosienia, to zabiegi i efekty są zupełnie różne.

W przeciwieństwie do depilacji epilacja laserowa ciała, z której można skorzystać, odwiedzając nasz salon w Warszawie, jest metodą dającą trwałe efekty. Podczas zabiegu cebulki włosów ulegają uszkodzeniu, przez co włos więcej nie wyrośnie.

Na czym polega epilacja laserowa ciała?

W tym zabiegu wykorzystuje się fototermolizę. Emitowana przez laser wiązka światła wnika w głąb skóry, a ciepło dostające się do włosów niszczy ich cebulki, dlatego nie mogą rosnąć. Chociaż jest to metoda trwała, bezbolesna i skuteczna, nie da się pozbyć wszystkich włosów z wybranej partii ciała podczas jednego zabiegu. W zależności od organizmu i samych włosków koniecznych będzie kilka zabiegów. Z reguły podczas jednej wizyty degradacji ulegają cebulki około 20 procent włosów. Po wykonanej serii zabiegów warto po roku lub dwóch skorzystać z zabiegów utrwalających, które podtrzymają efekty.

Przygotowanie do zabiegu

Zaleca się, by miesiąc przed zabiegiem zaprzestać stosowania depilacji mechanicznej, można natomiast sięgać po maszynkę do golenia. Należy zrezygnować z opalania i odstawić leki fototoksyczne i środki światłouczulające. Bezpośrednio przed zabiegiem należy się dokładnie ogolić, ponieważ skóra poddana epilacji musi być gładka i czysta. Nie wolno zatem wykonywać zabiegu na skórze nasmarowanej balsamem czy kremem. Po zabiegu przez krótki czas skóra może być lekko podrażniona, ale zaczerwienienie schodzi po maksymalnie kilku godzinach.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że epilacja laserowa jest bezpieczna i można wykonać ją na różne partie ciała, jest kilka przeciwwskazań. Przede wszystkim są to ciążą i okres karmienia piersią, opalenizna, łuszczyca, bielactwo, padaczka, czy choroby nowotworowe. Przeciwwskazaniem jest również przyjmowanie preparatów z retinoidami.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa