NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Fryzjer Warszawa

STRZYŻENIE DAMSKIE
cena: 170 – 250 PLN

STRZYŻENIE MĘSKIE
cena: 120 – 160 PLN

STRZYŻENIE MĘSKIE + ODSIWIANIE 
cena: 200 PLN

MODELOWANIE
cena: 100 – 200 PLN

REGENERACJA BOTOKSEM + MODELOWANIE
cena: 400 PLN

REGENERACJA KOLAGENOWA GUY TANG + MODELOWANIE
cena: 300 PLN

RYTUAŁ KERASTASE + AMPUŁKA + BOOSTER + MODELOWANIE
cena: 300 PLN

REGENERACJA KM / GUY TANG / KERASTASE (USŁUGA PRZY KOLORYZACJI)
cena: 150 PLN

UPIĘCIE
cena: 250 – 450 PLN

Odwiedzając nasz salon, można mieć pewność, że włosy będą piękniejsze niż kiedykolwiek! Nasi fryzjerzy to pasjonaci, którzy śledzą najnowsze trendy. Wiedzą, w jaki sposób do kształtu twarzy dobrać idealne cięcie podkreślające atuty. Doskonale poradzimy sobie z mniej i bardziej wymagającym ułożeniem włosów, a najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Nasz fryzjer może spełnić Twoje marzenie o włosach, jak u gwiazdy filmowej, zrobić finezyjne upięcie, podpowiedzieć najlepszy do karnacji odcień farby, czy doradzić, która fryzura będzie dobrze wyglądać. Chcemy, aby każdy klient wyszedł z uśmiechem!

Prowadzony przez nas salon fryzjerski w Warszawie na Śródmieściu to nie tylko usługa i miejsce, w którym można zyskać pięknie upięte lub uczesane włosy. To miejsce relaksu. Jesteśmy grupą profesjonalistów, ale też pasjonatów, którzy z uśmiechem podchodzą do każdej osoby, która nas odwiedza. Panuje u nas przyjemna atmosfera, która każdego z naszych Klientów wprowadzi w dobry nastrój. Strzyżenie, modelowanie czy farbowanie dodaje pewności siebie, a panujący u nas klimat poprawia humor.

W naszym salonie zajmujemy się strzyżeniem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Oferujemy szeroki zakres usług, tak aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Zatrudnieni przez nas profesjonaliści mogą wykonać koloryzację jednolitą, ale także wielowymiarową. Obejmuje ona najczęściej wykonanie ombre, sombre lub flamboyage.

Doskonale wiemy jak wielokrotna, często wykonywana samodzielnie i niepoprawnie koloryzacja może zniszczyć nawet zdrowe i mocne włosy. Dlatego też nasz salon fryzjerski oferuje regeneracje kosmyków poprzez zabiegi wykorzystujące produkty marek, takich jak Olaplex lub Kevin Murphy.

Olaplex to kosmetyki, które zabezpieczają włosy przed farbowaniem, a jednocześnie pozwalają na uzyskanie wymarzonego koloru dużo szybciej niż podczas farbowania bez użycia tego produktu. Kosmetyki Kevin Murphy podobnie, jak Olaplex mają działanie regenerujące i wzmacniające włosy.

Zatrudnieni w Fifty-Fifty Concept profesjonaliści wykonają dla Ciebie także profesjonalną dekoloryzację. Zabieg ten obejmuje pełne odbarwienie włosów, a także ich strzyżenie, ponowną koloryzację oraz modelowanie. Tego typu zabieg doskonale sprawdzi się w przypadku klientów, których włosy pokryte są wieloma warstwami różnych farb. Dzięki zdjęciu poprzednich kolorów możliwe jest uzyskanie wymarzonego efektu.