Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

KARBOKSYTERAPIA – TWARZ + SZYJA + DEKOLT

Wraz z wiekiem produkcja kolagenu spada, a co za tym idzie, pojawiają się zmarszczki. Nikt ich nie chce. Dlatego też zabiegi odmładzające cieszą się taką popularnością. Jednym z najbardziej rewolucyjnych jest karboksyterapia. Proponujemy ją na twarz, szyję dekolt. W naszym salonie w Warszawie wykonują ją doświadczeni specjaliści. Podczas zabiegu metodą iniekcji wprowadza się medyczny dwutlenek węgla. Gaz ten usprawnia mikrokrążenie, dzięki czemu komórki skóry lepiej się regenerują, a produkcja kolagenu i elastyny ponownie rośnie.

Wśród widocznych szybko rezultatów na pewno wymienić trzeba wymodelowanie twarzy, podniesienie się powiek, skóra jest gładsza i bardziej elastyczna. Karboksyterapia jest idealną propozycją dla osób, które chcą stosować w pełni sprawdzone i bezpieczne zabiegi, chcą wygładzić zmarszczki i poprawić kondycję cery, a także wyeliminować cienie pod oczami. Na pełnię efektów trzeba poczekać, bo skóra potrzebuje czasu, ale już po jednym zabiegu będzie wyraźnie bardziej napięta i gładsza.

Karboksyterapia

Jednym z zabiegów, z jakich można skorzystać w naszym salonie w Warszawie jest karboksyterapia. Jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje się właściwości dwutlenku węgla. Metoda ta pozwala zwiększyć przepływ tlenu w komórkach, dzięki czemu skóra wygląda młodo i zdrowo. Karboksyterapię można zastosować na różne części ciała.

Na czym polega karboksyterapia?

Sama w sobie metoda nie jest całkowicie nowa, bo pierwsze zabiegi miały miejsce już w latach 30. XX wieku. Jednak od tamtego czasu zmieniły się urządzenia i bardziej doceniono rezultaty, jakie można w ten sposób uzyskać. W trakcie wykonywania zabiegu pod skórę wprowadza się dwutlenek węgla. Następnie rozchodzi się on w określonych tkankach. Na skutek napływu dwutlenku węgla naczynia krwionośne się rozszerzają, usprawnia się transport tlenu i substancji odżywczych. Najbardziej wrażliwe na ingerencję dwutlenku węgla są komórki tłuszczowe, więc karboksyterapia jest skutecznym sposobem na rozbicie tkanki tłuszczowej.

Zalety karboksyterapii

Przede wszystkim jest to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych. Dwutlenek węgla jest związkiem, który w przyrodzie występuje naturalne i nie trzeba obawiać się skutków ubocznych. Niewiele jest także przeciwwskazań do wykonania zabiegu. W miejscu poddanym zabiegowi skóra jest lepiej ukrwiona i odżywiona. Oprócz tego dwutlenek węgla będzie mobilizował skórę do zwiększonej syntezy kolagenu. To z kolei znajduje odzwierciedlenie w gładszej i jędrniejszej skórze.

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki karboksyterapii można pozbyć się większości defektów skórnych. W zależności od tego, jaka partia ciała jest jej poddana, można zredukować zmarszczki, pozbyć się worków pod oczami, zmniejszyć cellulit, spłycić blizny. Bez trudu można odzyskać idealny owal twarzy, pięknie wymodelowane linie, a przy tym pozbyć się drugiego podbródka, czy zlikwidować pajączki. Już po jednym zabiegu można zauważyć sporą różnicę w stosunku do stanu wyjściowego. Natomiast po całej serii zabiegów, skóra wygląda rewelacyjnie.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa