NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Kosmetyka twarzy i ciała

Zabiegi Selvert Thermal
Zabiegi Dermaquest

TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY DERMAQUEST
cena: 280-380 PLN

ZABIEG AZELAIC PEEL DERMAQUEST
cena: 280 PLN

ZABIEG MANGOPEEL DERMAQUEST
cena: 280 PLN

PEELING VITAMIN C DERMAQUEST
cena: 280 PLN

MANGOLIFT COLLAGEN THERAPY DERMAQUEST
cena: 300 PLN

REWITALIZUJĄCY ZABIEG ANTI-AGE DERMAQUEST
cena: 300 PLN

Makijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – NATURAL LIPS (AQUARELLE LIPS)
cena: 1100 PLN

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – WYPEŁNIENIE Z KONTUREM
cena: 1200 PLN

Składając wizytę w naszym salonie, Klient dopieszcza nie tylko swoje ciało, ale także swoją duszę. Zabiegi, które wykonuje nasza kosmetyczka, sprawiają, że skóra jest odżywiona, a jednocześnie można się także zrelaksować i odprężyć w czasie ich trwania.

Kosmetyka twarzy, ciała i duszy, którą proponuje nasz salon z Warszawy, to propozycja dla każdego, kto chce dopieścić wszystkie zmysły. Kojąca atmosfera, wysokiej klasy kosmetyki i doświadczeni „urodowi specjaliści”. Jesteśmy przekonani, że każdy Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany.

Każda skóra potrzebuje innej pielęgnacji, innego podejścia, dlatego też proponujemy bardzo rozbudowaną ofertę zabiegów ujędrniających, nawilżających, przeciwstarzeniowych. Mezoterapia igłowa, karboksyterapia, czy lipoliza iniekcyjna, to jedynie przykłady. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, każdorazowo potrafimy podpowiedzieć Klientowi, jakiego typu zabiegi będą odpowiednie dla jego skóry. Do tego w naszej ofercie nie brakuje zabiegów upiększających jak henna, czy regulacja brwi. Wykonujemy też makijaż permanentny, makijaż dzienny, a także makijaż wieczorowy.

Nasza kosmetyczka wykonuje również przedłużanie rzęs zagęszczając je metodą 2:1 lub 3:1. Polega ono na doczepianiu delikatnych, sztucznych rzęs do naturalnych. W przypadku przedłużania metodą 2:1 do jednej naturalnej rzęsy doklejane są dwie jedwabne, w przypadku 3:1, do jednej rzęsy doczepia się trzy. Efektem przedłużania rzęs jest uzyskanie wyrazistego spojrzenia i optyczne powiększenie oczu.

W warszawskim gabinecie na Śródmieściu przeprowadzana jest także endermologia na twarz lub ciało. Regularne wykonywanie tego zabiegu na twarz pozwala usunąć oznaki starzenia, ujędrnić, a także wygładzić zarówno skórę twarzy, jak i szyi. Natomiast endermologia ciała ma na celu zredukowanie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także rozbicie cellulitu. Co więcej pozwala także zmniejszyć obrzęki będące wynikiem operacji plastycznych, a także pomaga w szybszym powrocie do sylwetki po porodzie.

Jak widać nasz gabinet oferuje wiele różnych zabiegów, dzięki czemu klienci znajdą w nim wszystko czego potrzebują. W razie pytań nasza kosmetyczka udzieli niezbędnych informacji oraz wyjaśni na czym polegają poszczególne zabiegi.