Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

LIPOLIZA INIEKCYJNA DERMAHEAL LL – BRZUCH

Każdy, kto ma problem z nadmiarem tkanki w okolicy brzucha, szuka rozwiązania, jak sobie z tym poradzić. Jeśli spojrzy się na zabiegi kosmetyczne, satysfakcjonujące efekty da lipoliza iniekcyjna z preparatem Dermahaeal, którą na brzuchu wykonuje się u nas w Warszawie. To zabieg, w którym łączy się redukcję tkanki tłuszczowej z poprawą elastyczności skóry. Decydując się na niego, można mieć pewność, że brzuch będzie wymodelowany, gładszy, a skóra zregenerowana. Dzięki temu można ponownie cieszyć się zgrabną talią i płaskim brzuchem.

Efekt ten jest możliwy do osiągnięcia dzięki temu, że w trakcie lipolizy pod skórę wstrzykuje się koktajl, który zawiera unikatową kompozycję związków, które z jednej strony wpływają na rozbicie i spalanie tłuszczu, a z drugiej są w nich składniki, które mają regenerować i odżywiać komórki skóry. Wystarczy zaledwie kilka zabiegów, aby brzuch był jędrny i płaski. To zdecydowanie szybszy sposób na cieszenie się wymarzoną sylwetką niż częste wizyty na siłowni i męczące ćwiczenia. Przy lipolizie efekty są niemal natychmiastowe.

Lipoliza iniekcyjna

Szczupła sylwetka to marzenie wielu osób. Dzięki usługom z naszej oferty można cieszyć się redukcją tkanki tłuszczowej w ekspresowym tempie. Przykładem skutecznego zabiegu jest lipoliza iniekcyjna, wystarczy umówić się na wizytę w naszym salonie w Warszawie, a później cieszyć się efektami lepszymi niż po drastycznych dietach i wielu miesiącach na siłowni.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Zdarza się, że czasem błędnie używa się zamiennie pojęć liposukcja i lipoliza iniekcyjna, tymczasem znaczą zupełnie co innego. W pierwszym przypadku chodzi o ingerencję chirurga, narkozę i odsysanie tłuszczu. Tymczasem lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem i polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu, który sprawi, że tkanka tłuszczowa się rozpuszcza. Co prawda efekt nie jest tak natychmiastowy, jak po liposukcji, niemniej jednak zabieg jest bezpieczny i idealny dla osób, chcących uniknąć skalpela.

Jakie są efekty lipolizy?

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym, którego efekty są widoczne stopniowo. To dobra propozycja dla osób, które chcą stopniowo i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała: brzucha, pośladków, łydek, czy ramion. Mało tego, można ją zastosować również na twarz, a przez to z łatwością pozbyć się podwójnego podbródka, tłuszczu z policzków albo worków pod oczami.

Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować poprawę w wyglądzie i kondycji skóry. W trakcie lipolizy iniekcyjnej stymuluje się mikrokrążenie, metabolizm w komórkach jest efektywniejszy, a skóra jest lepiej odżywiona.

Czy są przeciwwskazania?

Chociaż lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem nieinwazyjnym i znacznie bezpieczniejszym niż liposukcja, są pewne przeciwwskazania. W pierwszej kolejności nie powinno się jej wykonywać u osób walczących ze znaczną otyłością – efekty nie będą u nich zauważalne. Oprócz tego z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także chorzy na padaczkę, cukrzycę, na choroby immunologiczne lub mające alergię na któryś ze składników preparatów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa