Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

LIPOLIZA INIEKCYJNA DERMAHEAL LL – KOLANA

Redukcja tkanki tłuszczowej jest jednym z częstych motywów w salonie kosmetycznym. Innowacyjne metody pozwalają na jej zmniejszenie poprzez serię zabiegów. Jednym z tych, na które chętnie decydują się Klienci, jest lipoliza iniekcyjna z preparatem Dermaheal. Kolana, na których jest nadmiar tłuszczu, a które poddane są zabiegowi u nas w Warszawie, w bardzo krótkim czasie będą szczuplejsze i wymodelowane.

W przeciwieństwie do liposukcji lipoliza nie jest zabiegiem chirurgicznym. W trakcie zabiegu do tkanki tłuszczowej podaje się specjalny koktajl. Preparaty Dermahyal zawierają taką kompozycję składników, by z jednej strony gwarantowały szybsze i efektywniejsze spalanie tłuszczu, a z drugiej dostarcza skórze dużej dawki składników odżywczych, jak aminokwasy i witaminy. Dzięki temu jest ona gładsza i bardziej elastyczna. Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do drastycznych diet, nie trzeba obawiać się efektu jo-jo. Wystarczy dbać o to, by nie spożywać zbyt wiele tuczących dań, by tkanka tłuszczowa nie wróciła.

Lipoliza iniekcyjna

Szczupła sylwetka to marzenie wielu osób. Dzięki usługom z naszej oferty można cieszyć się redukcją tkanki tłuszczowej w ekspresowym tempie. Przykładem skutecznego zabiegu jest lipoliza iniekcyjna, wystarczy umówić się na wizytę w naszym salonie w Warszawie, a później cieszyć się efektami lepszymi niż po drastycznych dietach i wielu miesiącach na siłowni.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Zdarza się, że czasem błędnie używa się zamiennie pojęć liposukcja i lipoliza iniekcyjna, tymczasem znaczą zupełnie co innego. W pierwszym przypadku chodzi o ingerencję chirurga, narkozę i odsysanie tłuszczu. Tymczasem lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem i polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu, który sprawi, że tkanka tłuszczowa się rozpuszcza. Co prawda efekt nie jest tak natychmiastowy, jak po liposukcji, niemniej jednak zabieg jest bezpieczny i idealny dla osób, chcących uniknąć skalpela.

Jakie są efekty lipolizy?

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym, którego efekty są widoczne stopniowo. To dobra propozycja dla osób, które chcą stopniowo i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała: brzucha, pośladków, łydek, czy ramion. Mało tego, można ją zastosować również na twarz, a przez to z łatwością pozbyć się podwójnego podbródka, tłuszczu z policzków albo worków pod oczami.

Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować poprawę w wyglądzie i kondycji skóry. W trakcie lipolizy iniekcyjnej stymuluje się mikrokrążenie, metabolizm w komórkach jest efektywniejszy, a skóra jest lepiej odżywiona.

Czy są przeciwwskazania?

Chociaż lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem nieinwazyjnym i znacznie bezpieczniejszym niż liposukcja, są pewne przeciwwskazania. W pierwszej kolejności nie powinno się jej wykonywać u osób walczących ze znaczną otyłością – efekty nie będą u nich zauważalne. Oprócz tego z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także chorzy na padaczkę, cukrzycę, na choroby immunologiczne lub mające alergię na któryś ze składników preparatów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa