Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

LIPOLIZA INIEKCYJNA DERMAHEAL LL – ŁOKCIE

Są takie części ciała, w których nawet niewielka ilość tkanki tłuszczowej wiele zmienia. Należą do nich łokcie. Niechcianej warstwy nie musi być dużo, by z daleka była widoczna. Trudno też domowymi sposobami się jej pozbyć. Dlatego też godna polecenia jest lipoliza iniekcyjna z użyciem preparatu Dermaheal. Łokcie po zabiegu wykonanym u nas w Warszawie, będą gładsze i bez nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jak to działa?

Pod skórę wstrzykuje się specjalny koktajl zawierający kombinację składników odżywczych i takich, które rozbijają tkankę tłuszczową. Wystarczy kilka zabiegów, by łokcie wyglądały doskonale. Lipoliza od dawna cieszy się popularnością przez efekty, jakie daje. Jeśli do tego będzie wykonana przez profesjonalistę, można mieć pewność, że rezultat będzie satysfakcjonujący. Wśród związków, które znajdują się w składzie kosmetyków, jakie wykorzystujemy, są obecne m.in. fosfatydylocholina, aminokwasy, witaminy, minerały, czy L-karnityna. Dzięki takiej kombinacji tłuszcz się rozbija i szybciej spala, a skóra pozostaje odżywiona.

Lipoliza iniekcyjna

Szczupła sylwetka to marzenie wielu osób. Dzięki usługom z naszej oferty można cieszyć się redukcją tkanki tłuszczowej w ekspresowym tempie. Przykładem skutecznego zabiegu jest lipoliza iniekcyjna, wystarczy umówić się na wizytę w naszym salonie w Warszawie, a później cieszyć się efektami lepszymi niż po drastycznych dietach i wielu miesiącach na siłowni.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Zdarza się, że czasem błędnie używa się zamiennie pojęć liposukcja i lipoliza iniekcyjna, tymczasem znaczą zupełnie co innego. W pierwszym przypadku chodzi o ingerencję chirurga, narkozę i odsysanie tłuszczu. Tymczasem lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem i polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu, który sprawi, że tkanka tłuszczowa się rozpuszcza. Co prawda efekt nie jest tak natychmiastowy, jak po liposukcji, niemniej jednak zabieg jest bezpieczny i idealny dla osób, chcących uniknąć skalpela.

Jakie są efekty lipolizy?

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym, którego efekty są widoczne stopniowo. To dobra propozycja dla osób, które chcą stopniowo i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała: brzucha, pośladków, łydek, czy ramion. Mało tego, można ją zastosować również na twarz, a przez to z łatwością pozbyć się podwójnego podbródka, tłuszczu z policzków albo worków pod oczami.

Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować poprawę w wyglądzie i kondycji skóry. W trakcie lipolizy iniekcyjnej stymuluje się mikrokrążenie, metabolizm w komórkach jest efektywniejszy, a skóra jest lepiej odżywiona.

Czy są przeciwwskazania?

Chociaż lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem nieinwazyjnym i znacznie bezpieczniejszym niż liposukcja, są pewne przeciwwskazania. W pierwszej kolejności nie powinno się jej wykonywać u osób walczących ze znaczną otyłością – efekty nie będą u nich zauważalne. Oprócz tego z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także chorzy na padaczkę, cukrzycę, na choroby immunologiczne lub mające alergię na któryś ze składników preparatów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa