Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

LIPOLIZA INIEKCYJNA DERMAHEAL LL – PODBRÓDEK

Tkanka tłuszczowa zbiera się w różnych miejscach i nie zawsze łatwo można się jej pozbyć. W takich miejscach, jak podbródek może być to szczególnie problematyczne. Chcąc wymodelować swoją twarzą poprzez eliminację tzw. drugiego podbródka, można zdecydować się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Jednymi z częściej polecanych będzie lipoliza iniekcyjna z preparatem Dermaheal. Dzięki temu podbródek pozbawi się tkanki tłuszczowej. Wystarczy odwiedzić nasz salon w Warszawie, by przekonać się, w jak krótkim czasie można cieszyć się perfekcyjnymi rysami.

W swojej pracy stosujemy jedynie wysokiej klasy preparaty. Podczas zabiegu nie tylko zmniejsza się nadmiar tłuszczu, ale też skóra odzyskuje swoją elastyczność. W głębsze partie skóry wstrzykuje się koktajl ze składnikami aktywnymi, które z jednej strony rozbijają komórki tłuszczowe, a z drugiej doskonale odżywiają. Są wśród nich minerały, witaminy, aminokwasy, które wspólnie poprawiają kondycję skóry, dzięki czemu jest ona świeża i pełna blasku.

Lipoliza iniekcyjna

Szczupła sylwetka to marzenie wielu osób. Dzięki usługom z naszej oferty można cieszyć się redukcją tkanki tłuszczowej w ekspresowym tempie. Przykładem skutecznego zabiegu jest lipoliza iniekcyjna, wystarczy umówić się na wizytę w naszym salonie w Warszawie, a później cieszyć się efektami lepszymi niż po drastycznych dietach i wielu miesiącach na siłowni.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Zdarza się, że czasem błędnie używa się zamiennie pojęć liposukcja i lipoliza iniekcyjna, tymczasem znaczą zupełnie co innego. W pierwszym przypadku chodzi o ingerencję chirurga, narkozę i odsysanie tłuszczu. Tymczasem lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem i polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu, który sprawi, że tkanka tłuszczowa się rozpuszcza. Co prawda efekt nie jest tak natychmiastowy, jak po liposukcji, niemniej jednak zabieg jest bezpieczny i idealny dla osób, chcących uniknąć skalpela.

Jakie są efekty lipolizy?

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym, którego efekty są widoczne stopniowo. To dobra propozycja dla osób, które chcą stopniowo i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała: brzucha, pośladków, łydek, czy ramion. Mało tego, można ją zastosować również na twarz, a przez to z łatwością pozbyć się podwójnego podbródka, tłuszczu z policzków albo worków pod oczami.

Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować poprawę w wyglądzie i kondycji skóry. W trakcie lipolizy iniekcyjnej stymuluje się mikrokrążenie, metabolizm w komórkach jest efektywniejszy, a skóra jest lepiej odżywiona.

Czy są przeciwwskazania?

Chociaż lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem nieinwazyjnym i znacznie bezpieczniejszym niż liposukcja, są pewne przeciwwskazania. W pierwszej kolejności nie powinno się jej wykonywać u osób walczących ze znaczną otyłością – efekty nie będą u nich zauważalne. Oprócz tego z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także chorzy na padaczkę, cukrzycę, na choroby immunologiczne lub mające alergię na któryś ze składników preparatów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa