Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

LIPOLIZA INIEKCYJNA DERMAHEAL LL – POŚLADKI

Lipoliza iniekcyjna preparatem Dermahaeal na pośladki, jaką wykonujemy u nas w Warszawie, cieszy się w ostatnich latach dużą popularnością. Wynika to m.in. z tego, że chcemy cieszyć się piękną sylwetką, a jednocześnie nie mamy czasu lub ochoty, na wielomiesięczne ćwiczenia na siłowni. Lipoliza jest jedną z niechirurgicznych metod usuwania tłuszczu. W trakcie zabiegu do tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w obrębie jednej partii ciała, podaje się specjalny płyn, koktajl, który zawiera kombinację składników, które przyczyniają się do pozbycia się niechcianego tłuszczu, a jednocześnie zostawiają skórę gładką i odżywioną.

Przede wszystkim jest fosfatydylocholina i rk-Oligopeptyd-2, odpowiadające za rozbicie tkanki tłuszczowej, L-kranityna przyspieszająca jej spalanie, natomiast takie składniki, jak minerały, aminokwasy, czy witaminy dobrze  odżywią skórę. Jeśli po serii zabiegów lipolizy utrzyma się zbilansowaną dietę, w której nie ma miejsca na dużą ilość tuczącego jedzenia, tkanka tłuszczowa nie będzie się ponownie zwiększać.

Lipoliza iniekcyjna

Szczupła sylwetka to marzenie wielu osób. Dzięki usługom z naszej oferty można cieszyć się redukcją tkanki tłuszczowej w ekspresowym tempie. Przykładem skutecznego zabiegu jest lipoliza iniekcyjna, wystarczy umówić się na wizytę w naszym salonie w Warszawie, a później cieszyć się efektami lepszymi niż po drastycznych dietach i wielu miesiącach na siłowni.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Zdarza się, że czasem błędnie używa się zamiennie pojęć liposukcja i lipoliza iniekcyjna, tymczasem znaczą zupełnie co innego. W pierwszym przypadku chodzi o ingerencję chirurga, narkozę i odsysanie tłuszczu. Tymczasem lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem i polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu, który sprawi, że tkanka tłuszczowa się rozpuszcza. Co prawda efekt nie jest tak natychmiastowy, jak po liposukcji, niemniej jednak zabieg jest bezpieczny i idealny dla osób, chcących uniknąć skalpela.

Jakie są efekty lipolizy?

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym, którego efekty są widoczne stopniowo. To dobra propozycja dla osób, które chcą stopniowo i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała: brzucha, pośladków, łydek, czy ramion. Mało tego, można ją zastosować również na twarz, a przez to z łatwością pozbyć się podwójnego podbródka, tłuszczu z policzków albo worków pod oczami.

Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować poprawę w wyglądzie i kondycji skóry. W trakcie lipolizy iniekcyjnej stymuluje się mikrokrążenie, metabolizm w komórkach jest efektywniejszy, a skóra jest lepiej odżywiona.

Czy są przeciwwskazania?

Chociaż lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem nieinwazyjnym i znacznie bezpieczniejszym niż liposukcja, są pewne przeciwwskazania. W pierwszej kolejności nie powinno się jej wykonywać u osób walczących ze znaczną otyłością – efekty nie będą u nich zauważalne. Oprócz tego z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także chorzy na padaczkę, cukrzycę, na choroby immunologiczne lub mające alergię na któryś ze składników preparatów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa