Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

LIPOLIZA INIEKCYJNA DERMAHEAL LL – RAMIONA

Tkanka tłuszczowa odkłada się w różnych miejscach i nie zawsze wystarczą ćwiczenia, by szybko się jej pozbyć. Przy takich częściach ciała, jak ramiona, nawet niewielka ilość tłuszczu rzuca się w oczy i wygląda nieestetycznie. Stawiając na usługi profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, bardzo szybko można się tego pozbyć. Jednym z zabiegów, jakie częściej się wybiera do redukcji tkanki tłuszczowej, jest lipoliza iniekcyjna, w której stosuje się preparat Dermaheal. Ramiona poddane lipolizie u nas w Warszawie, będą smuklejsze i pozbawione niechcianej warstwy tłuszczu. To skuteczny sposób na wymodelowanie ramion.

Podczas lipolizy do tkanki tłuszczowej wstrzykuje się koktajl, w którym znajdują się składniki bezpośrednio oddziałujące na tkankę tłuszczową – rozbijają ją i przyspieszają jej spalanie. Oprócz tego nie brakuje związków, dzięki którym skóra jest bardziej elastyczna, gładka i lepiej odżywiona. Wystarczy kilka zabiegów, by ramiona odzyskały ładny kształt, były smukłe, a ich skóra już na pierwszy rzut oka była zdrowsza.

Lipoliza iniekcyjna

Szczupła sylwetka to marzenie wielu osób. Dzięki usługom z naszej oferty można cieszyć się redukcją tkanki tłuszczowej w ekspresowym tempie. Przykładem skutecznego zabiegu jest lipoliza iniekcyjna, wystarczy umówić się na wizytę w naszym salonie w Warszawie, a później cieszyć się efektami lepszymi niż po drastycznych dietach i wielu miesiącach na siłowni.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Zdarza się, że czasem błędnie używa się zamiennie pojęć liposukcja i lipoliza iniekcyjna, tymczasem znaczą zupełnie co innego. W pierwszym przypadku chodzi o ingerencję chirurga, narkozę i odsysanie tłuszczu. Tymczasem lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem i polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu, który sprawi, że tkanka tłuszczowa się rozpuszcza. Co prawda efekt nie jest tak natychmiastowy, jak po liposukcji, niemniej jednak zabieg jest bezpieczny i idealny dla osób, chcących uniknąć skalpela.

Jakie są efekty lipolizy?

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym, którego efekty są widoczne stopniowo. To dobra propozycja dla osób, które chcą stopniowo i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała: brzucha, pośladków, łydek, czy ramion. Mało tego, można ją zastosować również na twarz, a przez to z łatwością pozbyć się podwójnego podbródka, tłuszczu z policzków albo worków pod oczami.

Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować poprawę w wyglądzie i kondycji skóry. W trakcie lipolizy iniekcyjnej stymuluje się mikrokrążenie, metabolizm w komórkach jest efektywniejszy, a skóra jest lepiej odżywiona.

Czy są przeciwwskazania?

Chociaż lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem nieinwazyjnym i znacznie bezpieczniejszym niż liposukcja, są pewne przeciwwskazania. W pierwszej kolejności nie powinno się jej wykonywać u osób walczących ze znaczną otyłością – efekty nie będą u nich zauważalne. Oprócz tego z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także chorzy na padaczkę, cukrzycę, na choroby immunologiczne lub mające alergię na któryś ze składników preparatów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa