Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

LIPOLIZA INIEKCYJNA DERMAHEAL LL – UDA

Od lat rośnie liczba osób korzystających z lipolizy iniekcyjnej. Jest ona jedną z najskuteczniejszych metod walki z niechcianą tkanką tłuszczową, w której nie ma ingerencji chirurgicznej. Jest bezpieczna i można ją zastosować na dowolną część ciała, na której tkanka tłuszczowa stanowi problem. Jedną z najbardziej kłopotliwych części ciała są uda, zwłaszcza kiedy pojawia się na nich cellulit.

Lipoliza iniekcyjna preparatem Dermaheal, jaką wykonujemy na uda w naszym salonie w Warszawie, jest odpowiedzią na potrzeby Klientów. W trakcie zabiegu wstrzykuje się koktajl powstały na bazie związków, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. W tym preparacie jest też szereg składników odżywczych, które sprawią, że skóra ud będzie gładka i elastyczna. Wśród nich są aminokwasy, minerały i witaminy. Zaletą lipolizy jest to, że kiedy się wykona serię zabiegów, można cieszyć się długotrwałymi efektami i kształtnymi udami. Wystarczy utrzymać zdrową dietę, by tkanka tłuszczowa już się nie pojawiła – tutaj nie ma efektu jo-jo!

Lipoliza iniekcyjna

Szczupła sylwetka to marzenie wielu osób. Dzięki usługom z naszej oferty można cieszyć się redukcją tkanki tłuszczowej w ekspresowym tempie. Przykładem skutecznego zabiegu jest lipoliza iniekcyjna, wystarczy umówić się na wizytę w naszym salonie w Warszawie, a później cieszyć się efektami lepszymi niż po drastycznych dietach i wielu miesiącach na siłowni.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Zdarza się, że czasem błędnie używa się zamiennie pojęć liposukcja i lipoliza iniekcyjna, tymczasem znaczą zupełnie co innego. W pierwszym przypadku chodzi o ingerencję chirurga, narkozę i odsysanie tłuszczu. Tymczasem lipoliza iniekcyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem i polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu, który sprawi, że tkanka tłuszczowa się rozpuszcza. Co prawda efekt nie jest tak natychmiastowy, jak po liposukcji, niemniej jednak zabieg jest bezpieczny i idealny dla osób, chcących uniknąć skalpela.

Jakie są efekty lipolizy?

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym, którego efekty są widoczne stopniowo. To dobra propozycja dla osób, które chcą stopniowo i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała: brzucha, pośladków, łydek, czy ramion. Mało tego, można ją zastosować również na twarz, a przez to z łatwością pozbyć się podwójnego podbródka, tłuszczu z policzków albo worków pod oczami.

Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować poprawę w wyglądzie i kondycji skóry. W trakcie lipolizy iniekcyjnej stymuluje się mikrokrążenie, metabolizm w komórkach jest efektywniejszy, a skóra jest lepiej odżywiona.

Czy są przeciwwskazania?

Chociaż lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem nieinwazyjnym i znacznie bezpieczniejszym niż liposukcja, są pewne przeciwwskazania. W pierwszej kolejności nie powinno się jej wykonywać u osób walczących ze znaczną otyłością – efekty nie będą u nich zauważalne. Oprócz tego z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także chorzy na padaczkę, cukrzycę, na choroby immunologiczne lub mające alergię na któryś ze składników preparatów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa