Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Mezoterapia igłowa – dłonie

Procesy starzenia dotyczą niestety wszystkich partii ciała. Najbardziej widoczne jest to na twarzy, ale nie tylko. Często widać to również na dłoniach, a ponieważ są one naszą wizytówką, warto o nie zadbać. W takich salonach kosmetycznych, jak nasz, można skorzystać z szeregu zabiegów, dzięki którym nikt nie będzie się krępował przywitania. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa, dzięki której dłonie będą wyglądać na odmłodzone. Wystarczy odwiedzić nas w Warszawie.

Za utratę jędrności w dużej mierze odpowiada kolagen, którego z wiekiem skóra wytwarza coraz mniej. W trakcie zabiegu mezoterapii mikroigiełkami nakłuwa się skórę, przez co odpowiedzialne za produkcję kolagenu fibroblasty wzmagają jego wytwarzanie. Oprócz tego poprzez powstałe kanaliki wprowadza się koktajl odżywczych substancji. Dzięki nim dłonie odzyskują zdrowy koloryt i blask. Najczęściej w preparatach tego typu obecne są takie związki jak witamina C, kwas hialuronowy i gliceryna. Jednak mogą pojawić się również inne, a koktajl dopasowuje się pod kątem potrzeb skóry Klienta.

MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa, z jakiej można skorzystać w naszym salonie w Warszawie, jest jednym z zabiegów kosmetycznych, który od wielu lat jest ceniony na całym świecie. Poleca się ją osobom, które chcą cieszyć się promiennym, naturalnym i młodym wyglądem skóry przez długi czas. Zabieg wiąże się z szeregiem zalet, ale jest też kilka przeciwwskazań.

DLA KOGO WSKZANY JEST TEN ZABIEG ?

Przede wszystkim jest to dobra opcja dla wszystkich osób, które nie są zadowolone z kondycji i stanu skóry. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem na tyle uniwersalnym, że można ją stosować na różne części ciała, a odwiedzając nasz gabinet można mieć pewność, że skóra jest prawidłowo pielęgnowana przez wykwalifikowanego specjalistę. Z mezoterapii można skorzystać, kiedy skórę pokrywają nieestetyczne rozstępy, blizny, widać wyraźne oznaki starzenia, cera jest zmęczona i szara.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są różnego rodzaju infekcje skórne, cukrzyca, ciążą, stosowanie leków na krzepliwość albo nowotwory.

JAKIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ EFEKTY ?

To, że mezoterapia cieszy się takim powodzeniem, nie dzieje się bez powodu. Rezultaty pojawiają się bardzo szybko. Skóra jest jędrniejsza, gładsza, ma wyrównany koloryt, znikają przebarnienia, spłycają się blizny i rozstępy. Efekty różnią się w zależności od tego, jaką partię ciała poddaje się zabiegowi i w jakiej kondycji jest skóra. Jeżeli stosuje się go na twarz to widać redukcję zmarszczek, poprawę owalu i kształtu twarzy. Natomiast zastosowanie mezoterapii na głowie zapobiega wypadaniu włosów, a włosy stają się lśniące i gęste.

NA CZYM POLEGA MEZOTERAPIA IGŁOWA ?

W trakcie zabiegu skóra jest nakłuwana małymi igiełkami, a do skóry wprowadza się substancje aktywne, które mają za zadanie pomóc uzyskać odpowiednie rezultaty. Nakłucia stymulują komórki skóry do lepszej pracy, a wprowadzone związki dodatkowo ją odżywiają. Ponieważ skóra w trakcie zabiegu jest podrażniona, przed ani po zabiegu nie wolno jej opalać, używać silnych kosmetyków i pocierać ręcznikiem. Dla pełni skuteczności zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa