Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Mezoterapia igłowa – okolice oczu

Kurze łapki i cienie wokół oczy sprawiają, że cała twarz wygląda na starą, a samo spojrzenie wiele traci. To wokół oczu pojawiają się pierwsze zmarszczki i to właśnie na pielęgnacji tych okolic trzeba się skupić jak najwcześniej. Są zabiegi kosmetyczne, które niemal natychmiastowo pomagają pozbyć się problemu. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa. Zabieg na okolice oczu tą metodą w naszym salonie w Warszawie robimy często, co jest świadectwem wysokiej skuteczności.

Podstawowe założenie przebiegu mezoterapii igłowej polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry składników odżywczych, które ją doskonale zregenerują i sprawią, że odzyska młodzieńczy wygląd. Składniki preparatów mogą być różne, ale najczęściej zawierają takie, jak wyciąg z karczocha, L-karnityna, witamina C i kwas hialuronowy. Aby to było możliwe, najpierw kosmetyczka robi mikronakłucia, które z jednej strony pobudzają mirkokrążenie, a z drugiej są niezbędne, by skórze dostarczyć ważnych związków. Okolice oczu poddane mezoterapii igłowej będą pozbawione cieni, a zmarszczki znacząco się spłycą.

MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa, z jakiej można skorzystać w naszym salonie w Warszawie, jest jednym z zabiegów kosmetycznych, który od wielu lat jest ceniony na całym świecie. Poleca się ją osobom, które chcą cieszyć się promiennym, naturalnym i młodym wyglądem skóry przez długi czas. Zabieg wiąże się z szeregiem zalet, ale jest też kilka przeciwwskazań.

DLA KOGO WSKZANY JEST TEN ZABIEG ?

Przede wszystkim jest to dobra opcja dla wszystkich osób, które nie są zadowolone z kondycji i stanu skóry. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem na tyle uniwersalnym, że można ją stosować na różne części ciała, a odwiedzając nasz gabinet można mieć pewność, że skóra jest prawidłowo pielęgnowana przez wykwalifikowanego specjalistę. Z mezoterapii można skorzystać, kiedy skórę pokrywają nieestetyczne rozstępy, blizny, widać wyraźne oznaki starzenia, cera jest zmęczona i szara.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są różnego rodzaju infekcje skórne, cukrzyca, ciążą, stosowanie leków na krzepliwość albo nowotwory.

JAKIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ EFEKTY ?

To, że mezoterapia cieszy się takim powodzeniem, nie dzieje się bez powodu. Rezultaty pojawiają się bardzo szybko. Skóra jest jędrniejsza, gładsza, ma wyrównany koloryt, znikają przebarnienia, spłycają się blizny i rozstępy. Efekty różnią się w zależności od tego, jaką partię ciała poddaje się zabiegowi i w jakiej kondycji jest skóra. Jeżeli stosuje się go na twarz to widać redukcję zmarszczek, poprawę owalu i kształtu twarzy. Natomiast zastosowanie mezoterapii na głowie zapobiega wypadaniu włosów, a włosy stają się lśniące i gęste.

NA CZYM POLEGA MEZOTERAPIA IGŁOWA ?

W trakcie zabiegu skóra jest nakłuwana małymi igiełkami, a do skóry wprowadza się substancje aktywne, które mają za zadanie pomóc uzyskać odpowiednie rezultaty. Nakłucia stymulują komórki skóry do lepszej pracy, a wprowadzone związki dodatkowo ją odżywiają. Ponieważ skóra w trakcie zabiegu jest podrażniona, przed ani po zabiegu nie wolno jej opalać, używać silnych kosmetyków i pocierać ręcznikiem. Dla pełni skuteczności zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa