Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Mezoterapia igłowa – twarz + szyja + dekolt

Pielęgnacja cery powinna obejmować nie tylko twarz, ale i szyję i dekolt. Są to te części ciała, na których podobnie jak na twarzy, bardzo wyraźnie widać oznaki starzenia skóry i jej zmęczenie. Większość osób, którym to przeszkadza, stosuje rozmaite kremy i maseczki, ale nigdy pełnia składników odżywczych nie wniknie w głąb komórek skóry. Dlatego też warto co jakiś czas wykonać zabieg, który stanowi dla skóry istną bombę witaminową i sprawi, że odzyska blask. Mezoterapia igłowa na twarz, szyję dekolt, jaką wykonuje się u nas w salonie w Warszawie, świetnie sprawdzi się w tej roli.

Najpierw kosmetyczka specjalną igłą robi na określonych partiach ciała mikronakłucia, a następnie wprowadza związki, które nawilżają, odżywiają i regenerują skórę. Poprzez zastosowanie igły, w skórze pobudza się mikrokrążenie. Natomiast takie substancje, jak kwas hialuronowy, witamina C, czy L-karnityna, perfekcyjnie odżywią skórę od środka. Chociaż na początku na skórze widać zaczerwienienie, a czasem obrzęk, co jest efektem nakłuć, później przez długi czas można cieszyć się fantastycznymi efektami.

MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa, z jakiej można skorzystać w naszym salonie w Warszawie, jest jednym z zabiegów kosmetycznych, który od wielu lat jest ceniony na całym świecie. Poleca się ją osobom, które chcą cieszyć się promiennym, naturalnym i młodym wyglądem skóry przez długi czas. Zabieg wiąże się z szeregiem zalet, ale jest też kilka przeciwwskazań.

DLA KOGO WSKZANY JEST TEN ZABIEG ?

Przede wszystkim jest to dobra opcja dla wszystkich osób, które nie są zadowolone z kondycji i stanu skóry. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem na tyle uniwersalnym, że można ją stosować na różne części ciała, a odwiedzając nasz gabinet można mieć pewność, że skóra jest prawidłowo pielęgnowana przez wykwalifikowanego specjalistę. Z mezoterapii można skorzystać, kiedy skórę pokrywają nieestetyczne rozstępy, blizny, widać wyraźne oznaki starzenia, cera jest zmęczona i szara.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są różnego rodzaju infekcje skórne, cukrzyca, ciążą, stosowanie leków na krzepliwość albo nowotwory.

JAKIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ EFEKTY ?

To, że mezoterapia cieszy się takim powodzeniem, nie dzieje się bez powodu. Rezultaty pojawiają się bardzo szybko. Skóra jest jędrniejsza, gładsza, ma wyrównany koloryt, znikają przebarnienia, spłycają się blizny i rozstępy. Efekty różnią się w zależności od tego, jaką partię ciała poddaje się zabiegowi i w jakiej kondycji jest skóra. Jeżeli stosuje się go na twarz to widać redukcję zmarszczek, poprawę owalu i kształtu twarzy. Natomiast zastosowanie mezoterapii na głowie zapobiega wypadaniu włosów, a włosy stają się lśniące i gęste.

NA CZYM POLEGA MEZOTERAPIA IGŁOWA ?

W trakcie zabiegu skóra jest nakłuwana małymi igiełkami, a do skóry wprowadza się substancje aktywne, które mają za zadanie pomóc uzyskać odpowiednie rezultaty. Nakłucia stymulują komórki skóry do lepszej pracy, a wprowadzone związki dodatkowo ją odżywiają. Ponieważ skóra w trakcie zabiegu jest podrażniona, przed ani po zabiegu nie wolno jej opalać, używać silnych kosmetyków i pocierać ręcznikiem. Dla pełni skuteczności zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa