NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Pielęgnacja dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni i stóp, w wydaniu naszego salonu z Warszawy na Śródmieściu, to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. O tym, że warto dbać o dłonie i stopy, nie trzeba nikogo przekonywać. Dłonie są wizytówką każdego.

Witając się, podając rękę, od razu można zrobić lepsze wrażenie. To również kwestia estetyki i lepszego samopoczucia. Nie mniej ważna jest kondycja stóp. Decydując się na zabiegi naszych specjalistów, stopy będą gładkie i dopieszczone. Bez skrępowania można założyć do nich eleganckie odkryte sandałki, czy przechadzać się na brzegu basenu.

Wśród najważniejszych usług związanych z pielęgnacją dłoni i stóp, jakie oferujemy, wymienić należy m.in. różne odsłony manicure i pedicure, a także utwardzanie naturalnej płytki paznokci, założenie i uzupełnianie żelu, czy naprawę paznokcia. Bez względu na rodzaj zabiegu, podchodzimy z dużą starannością, aby efekt był zachwycający, a dłonie i stopy, piękne i eleganckie. Naszą ofertę dopasowaliśmy do potrzeb Pań i Panów.

W naszym salonie doświadczona kosmetyczka wykonuje profesjonalny manicure. Obejmuje on usunięcie pozostałości lakieru, skrócenie paznokcia, opiłowanie go w celu uzyskania odpowiedniego kształtu.

Kolejnym krokiem jaki obejmuje manicure jest zmiękczenie naskórka, podważenie znajdujących się na płytce skórek i ich usunięcie. Konieczne jest także zastosowanie płynu odkażającego, odtłuszczanie paznokci, a także ich osuszenie. W przypadku osób decydujących się na manicure bez malowania zabieg ten kończy się na osuszeniu.

Natomiast pedicure to zabieg, który ma na celu nie tylko poprawę wyglądu paznokci, ale także całych stóp. Dzięki niemu możliwe jest usunięcie zrogowaciałego naskórka, a także wysuszonej i zbyt grubej skóry pięt. Pedicure najczęściej kończy się aromatycznym peelingiem, a także krótkim masażem.