Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Przedłużanie rzęs 2-3:1

Długie i gęste rzęsy przyciągają spojrzenia. Niewiele kobiet może się pochwalić naturalnymi rzęsami, które byłyby wyjątkowo zachwycające. Na szczęście przedłużanie i zagęszczanie włosków można przeprowadzić w niemal każdym salonie kosmetycznym. Kobiety decydują się na nie, kiedy zbliża się jakaś ważna uroczystość albo kiedy chcę cieszyć się pięknymi rzęsami na co dzień. Aby spojrzenie było urzekające, rzęsy trzeba dobrać pod względem długości i grubości. Różne są też metody nakładania.

Przedłużanie rzęs 2-3:1 robione w naszym salonie w Warszawie wykonują profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Nie tylko wiedzą, w jaki sposób dobrać je do Klientki, ale też jak wykonać cały zabieg, by utrzymały się one na oku jak najdłużej. Po przedłużaniu oczy wydają się znacznie większe, dzięki czemu wiele zyskuje piękne spojrzenie. Ten zabieg poleca się szczególnie osobom, których naturalne rzęsy są rzadkie, krótkie i jasne. Nawet jeśli na co dzień stosują tusz, to żaden nie da tak fantastycznego efektu, jak zabieg przedłużania.

Jak wygląda taki zabieg?

Osoba, która zdecydowała się na przedłużanie, kładzie się na fotelu kosmetycznym, który został odpowiednio wyprofilowany, tak aby zagwarantować jak największy komfort. Zapewnienie wygody ma ogromne znaczenie, głównie przez to, że zabieg trwa dosyć długo. Dzięki czemu nie jest on uciążliwy.
Rzęsy mocowane są przez kosmetyczkę pojedynczo za pomocą specjalnego kleju, przy użyciu szczypczyków. Tylko w ten sposób możemy mieć pewność, że zabieg będzie wykonany dokładnie.

Kto może wykonać taki zabieg?

Tak naprawdę każdy, ponieważ nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Bez względu na to czy masz gęste, czy rzadkie rzęsy możemy je przedłużyć. Zabiegu nie możemy wykonać jedynie u osób, które w ogóle ich nie mają. Ofertę kierujemy do klientów, którzy chcą nadać swojej twarzy i oczom wyrazisty wygląd. Efektem takiego zabiegu może być zwiększona pewność siebie, a także piękny wygląd bez nakładania makijażu.

Co z osobami, które mają bardzo wrażliwe oczy i skłonność do alergii?

One również mogą przystąpić do zabiegu. Używane przez nas kleje są hipoalergiczne i niezwykle delikatne. Doskonale wiemy, jak wrażliwe na bodźce są oczy, dlatego dbamy o nie z zachowaniem szczególnej ostrożności. Warto wiedzieć, że klej nie jest nakładany bezpośrednio na powiekę, co dodatkowo zmniejsza szansę na jakiekolwiek podrażnienia.

Jakie są przeciwwskazania?

Do przeciwwskazań należy również: opryszczka, łuszczyca, a także stany zapalne oka. Jeśli przed zabiegiem osoba przeprowadzająca go zauważy jakieś niepokojące zmiany, to może zlecić udanie się na konsultację. Dopiero po niej i potwierdzeniu, że wszystko jest w porządku zabieg będzie mógł zostać przeprowadzony.

Dlaczego warto go przeprowadzić i jakie są jego zalety?

Przedłużanie rzęs nie bez powodu tak szybko zyskało na popularności, ponieważ ma wiele zalet,do których należy:

  • Piękny wygląd: Twoje oczy nie będą już potrzebowały makijażu, a Twoja twarz będzie pięknie wyglądać przez cały czas. Efekt jest niesamowity i na pewno wszystkich zachwyci.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy: nieustanne szukanie idealnej maskary oraz pieniądze wydane na odżywki wreszcie odejdą w niepamięć.
  • Wytrzymałość: mimo tego, że efekt utrzymuje się do 4 tygodni, to przez cały ten czas możesz bez obaw korzystać z sauny, basenu i wielu innych rozrywek. Włoski użyte do przedłużenia są wodoodporne i pięknie się prezentują niezależnie od okoliczności.
  • Wygoda: ponieważ rzęsy wykonane zostały ze specjalnego, wodoodpornego tworzywa, dzięki czemu możesz bez obaw chodzić w nich na basen, czy do sauny.

Czy są jakieś wytyczne, do których należy się stosować po zabiegu?

Mimo tego, że rzęsy po przedłużeniu wyglądają bardzo naturalnie i są wodoodporne należy zachować szczególną ostrożność, aby ich nie zniszczyć. Oznacza to, że musisz unikać przecierania oczu, a także stosowania tłustych kosmetyków, ponieważ obniżą one skuteczność działania kleju. Zachowaj ostrożność również podczas demakijażu, najlepiej sprawdzi się w tym celu płyn miceralny. Jednocześnie nie daj się zastraszyć, doczepione włoski są równie delikatne jak naturalne, ale pozwalają normalnie funkcjonować i robić makijaż.

O czym warto pamiętać?

Przede wszystkim o tym, aby nie ściągać rzęs założonych przez kosmetyczkę samodzielnie. Nawet jeśli nosisz je od dłuższego czasu, a efekt przestał być zadowalający, nie rób tego samodzielnie. Tylko odpowiednio wykwalifikowana osoba ściągnie włoski tak, aby nie uszkodzić tych naturalnych.

Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki rozwieją Twoje wątpliwości i poszerzą wiedzę w zakresie przedłużania rzęs. Taki zabieg to ogromne ułatwienie dla wszystkich kobiet, które każdego dnia poświęcają dużo czasu na makijaż. Co więcej, naturalny efekt końcowy sprawia, że nie wygląda się sztucznie. W naszym gabinecie przedłużanie metodą 2-3:1 wykonują osoby z odpowiednim doświadczeniem. Zabieg może trwać nawet do 3 godzin, ale czasami tylko w ten sposób możemy wykonać go precyzyjnie. Taka inwestycja pozwoli Ci uzyskać wymarzony efekt i cieszyć pięknym wyglądem, którym zachwycisz wszystkich.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa