Zabiegi ujędrniające – 5 zabiegów, które musisz wypróbować

Wraz z pierwszym powiewem wiosny, zaczynamy myśleć o odświeżeniu swojej garderoby. Jest to też ostatni dzwonek, by popracować troszkę nad swoją sylwetką i kondycją skóry, a to znaczy, że najwyższy czas na zabiegi ujędrniające. Wybór mamy szeroki.

Zima nie sprzyja aktywności fizycznej. Chętniej też sięgamy po przekąski i zdecydowanie mamy mniejszą motywację do zabiegów upiększających. Jednak teraz ponownie będziemy odsłaniać ciało, a to znaczy, że warto nad nim trochę popracować. Domowe zabiegi pielęgnacyjne i powrót do aktywności są oczywiście podstawą. Jednak oprócz tego rozważmy zabiegi ujędrniające w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Ich efekty będziemy widziały natychmiast, co przełoży się na poczucie atrakcyjności i większej pewności siebie. A i motywacja do większej dbałości o ciało będzie rosnąć.  Na jakie zabiegi możemy się zdecydować?

Bezsprzecznie endermologia jest jednym z tych zabiegów, które w ostatnich latach biją rekordy popularności. Nie tylko fantastycznie ujędrnia skórę, ale pozwala pozbyć się cellulitu i zbędnych kilogramów. Do tego pomaga usunąć toksyny z organizmu, redukuje obrzęki i przebarwienia. To prosty przepis na odmłodzenie i ujędrnienie skóry na niemal każdej partii ciała.

Drugim zabiegiem, jaki warto wspomnieć, jest ten z zastosowaniem urządzenia Dermapen. Najczęściej Dermapen kojarzy się z zabiegiem na twarz. Pozwala wyleczyć blizny, regeneruje komórki skóry, zaleca się go przy skórze zmęczonej i wiotkiej. Tym samym działa również ujędrniająco. Można go stosować nie tylko na twarz, ale też na ciało, co jest coraz powszechniejsze. Podobnie jak w przypadku endermologii możemy spodziewać się, że nasza skóra będzie znacznie jędrniejsza i gładsza.

Jeśli poza samym ujędrnieniem skóry chciałybyśmy nieco się odchudzić, to pomyślmy o lipolizie iniekcyjnej. Zaleca się ją w sytuacjach, kiedy istotna jest poprawa sprężystości i ujędrnienie skóry, a także miejscowa likwidacja tkanki tłuszczowej. W wybraną partię ciała, na przykład brzuch, wstrzykuje się specjalny koktajl, w którym znajduje się mnóstwo składników aktywnych sprzyjających rozbiciu tkanki tłuszczowej.

Z nakłuwaniem skóry wiąże się także mezoterapia igłowa. Podobnie jak endermologię i Dermapen wykonuje się ją na różnych partiach ciała. Pomoże nam walczyć m.in. z cellulitem, tkanką tłuszczową, rozstępami i oczywiście utratą sprężystości skóry. Idealne rezultaty zaobserwujemy po serii kilku zabiegów.

Alma jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń na rynku. Pozwala doskonale wymodelować różne partie działa. Możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej, uzyskać nowe kontury sylwetki i ujędrnić skórę. Urządzenie pozwoli opóźnić procesy starzenia się skóry. Po zabiegu skóra jest wyraźnie gładsza i zdrowsza. Jest w lepszej kondycji, a sam zabieg jest szybki, bezpieczny i przeprowadzany w komfortowych warunkach.