Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

Dermapen 4.0 ® - blizny - twarz / ciało + peeling medyczny

Obecność różnego rodzaju blizn na ludzkim ciele jest rzeczą zupełnie naturalną, co nie jest jednoznaczne, z tym że estetyczną. Blizny dla wielu osób są powodem wstydu i źródłem kompleksów. Bezowocnie próbują się ich pozbyć, stosując kolejne domowe metody. Dużo szybszym i zarazem o wiele skuteczniejszym rozwiązaniem jest wizyta w renomowanym gabinecie, w którego ofercie znajdują się usługi, które rzeczywiście dają widoczne rezultaty.

Jednym z polecanych zabiegów jest zabieg z zastosowaniem urządzenia Dermapen 4.0. Szybko likwiduje blizny pokrywające twarz lub ciało, a jeśli do tego doda się peeling medyczny, efekt będzie jeszcze lepszy. Połączenie tych dwóch zabiegów oferuje nasz gabinet z Warszawy. W trakcie zabiegu poszczególne partie ciała nakłuwa się mikroigiełkami działającymi na komórki skóry pobudzająco. Zwiększają one produkcję potrzebnych do regeneracji i pozbycia się blizn kolagenu i elastyny. Skóra szybko odzyskuje blask, jest wygładzona i ma wyrównany koloryt. Blizny staną się całkowicie niewidoczne.

Wskazania i efekty zabiegów

Dermapen jest pozornie niewielkim i poręcznym urządzeniem, w którym tak naprawdę drzemie ogromny potencjał. Głowica, na której znajduje się 12 mikroigiełek wykonuje aż 20 nakłuć skóry na sekundę. Dzięki mikronakłuciom komórki skóry pracują efektywniej, co jest bardzo szybko zauważalne. W naszym salonie w Warszawie zabiegi z użyciem urządzenia Dermapen są przeprowadzane zarówno na twarz, czy szyję, jak i na całe ciało. W porównaniu z mezoterapią igłową mezoterapia mikroigłowa pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.

Na zabieg z zastosowaniem Dermapenu mogą zdecydować się osoby, mające problemy skórne lub chcące zatrzymać, lub cofnąć procesy starzenia. Wśród wskazań wymienić można zmarszczki, rozstępy, blizny potrądzikowe, cellulit, czy rozszerzone pory. Jest także kilka przeciwwskazań, a na liście znajdują się m.in. ciąża i karmienie piersią, trądzik różowaty, stan zapalny skóry albo nowotwory.

Jak przebiega zabieg?

Bez względu na to, jaką część ciała poddaje się zabiegowi, specjalista postępuje w podobny sposób. Pracę rozpoczyna od oczyszczenia skóry i naniesienia preparatu, który ma ją znieczulić. Następnie głowica Dermapenu wykonuje mikronakłucia, które z jednej strony dostarczają do głębiej położonych komórek substancje odżywcze, a z drugiej mobilizują do lepszej pracy i regeneracji. Po zabiegu istotne jest nawilżanie i stosowanie odpowiednich kosmetyków. Trzeba się także przygotować na to, że będzie się złuszczać naskórek. Należy pamiętać, by po zabiegu nie wystawiać skóry na działanie promieniowania słonecznego.

Zalety zabiegów Dermapen

Podjęcie decyzji o wykonaniu zabiegów Dermapenem bardzo szybko zaprocentuje. Skóra jest wyraźnie gładsza, pełna blasku i młodzieńczej świeżości. Zmarszczki, blizny i rozstępy spłycają się, a kolor się wyrównuje. Dzieje się tak za sprawą  zwiększonej gęstości skóry, za co odpowiada wzmożona produkcja kolagenu i elastyny. W zależności od partii ciała i rezultatów, jakie chce się osiągnąć, zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa