Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – JEDEN ZABIEG NA CIAŁO – 40 MIN

Problem cellulitu dotyczy nie tylko tęższych osób, boryka się z nim także wiele osób szczupłych. Kiedy na skórze pojawi się nieestetyczna pomarańczowa skórka, trudno się jej pozbyć. Podstawą jest oczywiście dieta i aktywność fizyczna, ale potrzeba dużo czasu, by były efekty, a i tak nie ma gwarancji, że takowe będą. Można ten proces przyspieszyć dzięki specjalnemu programowi terapeutycznemu. Endermologia na całe ciało, jaką proponuje nasz salon w Warszawie, polega na lipomasażu podciśnieniowym.

Częstotliwość i długość zabiegu dobiera się indywidualnie, na podstawie opracowanego planu terapeutycznego. Często zaleca się serię kilku lub kilkunastu zabiegów. Efekty są widoczne bardzo szybko. Poza samą redukcją cellulitu i ujędrnieniem, mięśnie lepiej się regenerują, zmniejszają się obrzęki limfatyczne, a blizny mają większą elastyczność. Warto też podkreślić, że zabieg jest przyjemny i odprężający. Decydując się na endermologię, ma się 40 minut pełnego relaksu i świadomość, że w tym samym czasie zmniejsza się objętość tkanki tłuszczowej.

Zalety i efekty

Wśród największych zalet wymienia się przede wszystkim szybką redukcję masy ciała. Sylwetka jest modelowana całkowicie bez wysiłku. Redukcja cellulitu gwarantowana! Skóra jest wyraźnie napięta i odmłodzona. Zmniejszają się blizny, obrzęki, przebarwienia. Drenaż limfatyczny wpływa na mięśnie, które się rozluźniają, więc można zmniejszyć dolegliwości bólowe. Dodatkowo eliminuje się toksyny.

Dla kogo?

Patrząc na to, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z endermologii, łatwo zauważyć, że jest to zabieg idealny dla wszystkich osób, które chcą w ekspresowym czasie się odchudzić i odmłodzić skórę. Poleca się go osobom, bezskutecznie walczącym z cellulitem i szukającym rewolucyjnych metod walki z bólami reumatycznymi, kręgosłupowymi i mięśniowymi.

Przeciwwskazania

Pomimo tego, że endermologia jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych, nie można zapominać, że jest ona ingerencją w funkcjonowanie skóry. Dlatego też jest kilka przeciwwskazań. Z zabiegu nie mogą korzystać osoby, jeśli występują u nich: opryszczka, stan zapalny, infekcja, zapalenie żył, nowotwory.

Przed i w trakcie

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów kosmetycznych endermologia jest bezpieczna i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Bezpośrednio przed rozpoczęciem Klient zakłada specjalny kostium do masażu. Po czym może się zrelaksować i oddać w ręce specjalisty, który dobiera metodę i odpowiednią głowicę. W zależności od kondycji skóry i oczekiwań Klienta wyznacza się odrębny plan terapeutyczny. Podczas zabiegu endermologii Klient ma kombinezon, co zwiększa komfort i higienę. Efekty widoczne są szybko, ale dla ich utrzymania zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa