Fifty Fifty Concept
NAJBARDZIEJ LIFESTYLOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY!

KARBOKSYTERAPIA – TWARZ

Ze względu na to, że coraz bardziej chcemy zachować młodość, medycyna estetyczna nieustannie się rozwija. Jednym z przełomowych odkryć, było korzystne działanie dwutlenku węgla. Rewelacyjne efekty, jakie daje skórze medyczny dwutlenek węgla, wykorzystuje karboksyterapia na twarz, jaką Klienci mogą wypróbować u nas w Warszawie. To wielokrotnie testowany klinicznie zabieg odmładzający, który sprawia, że pobudza się krążenie, skóra staje się bardziej napięta i gładka.

Paradoksalnie dzięki dwutlenkowi węgla zwiększa się również przepływ tlenu i krwi. To w pełni bezpieczna metoda, którą doceni każdy, komu zależy na młodym wyglądzie skóry. Karboksyterapię można stosować na różnych częściach ciała, tym bardziej że pomaga też w walce z cellulitem, ale ponieważ pierwsze oznaki starzenia widać na twarzy, to właśnie twarz poddaje się zabiegowi w pierwszej kolejności. To prosty sposób na pozbycie się cieni pod oczami, opadających powiek i zmarszczek. Nawet jednorazowy zabieg sprawi, że skóra będzie w lepszej kondycji.

Karboksyterapia

Jednym z zabiegów, z jakich można skorzystać w naszym salonie w Warszawie jest karboksyterapia. Jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje się właściwości dwutlenku węgla. Metoda ta pozwala zwiększyć przepływ tlenu w komórkach, dzięki czemu skóra wygląda młodo i zdrowo. Karboksyterapię można zastosować na różne części ciała.

Na czym polega karboksyterapia?

Sama w sobie metoda nie jest całkowicie nowa, bo pierwsze zabiegi miały miejsce już w latach 30. XX wieku. Jednak od tamtego czasu zmieniły się urządzenia i bardziej doceniono rezultaty, jakie można w ten sposób uzyskać. W trakcie wykonywania zabiegu pod skórę wprowadza się dwutlenek węgla. Następnie rozchodzi się on w określonych tkankach. Na skutek napływu dwutlenku węgla naczynia krwionośne się rozszerzają, usprawnia się transport tlenu i substancji odżywczych. Najbardziej wrażliwe na ingerencję dwutlenku węgla są komórki tłuszczowe, więc karboksyterapia jest skutecznym sposobem na rozbicie tkanki tłuszczowej.

Zalety karboksyterapii

Przede wszystkim jest to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych. Dwutlenek węgla jest związkiem, który w przyrodzie występuje naturalne i nie trzeba obawiać się skutków ubocznych. Niewiele jest także przeciwwskazań do wykonania zabiegu. W miejscu poddanym zabiegowi skóra jest lepiej ukrwiona i odżywiona. Oprócz tego dwutlenek węgla będzie mobilizował skórę do zwiększonej syntezy kolagenu. To z kolei znajduje odzwierciedlenie w gładszej i jędrniejszej skórze.

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki karboksyterapii można pozbyć się większości defektów skórnych. W zależności od tego, jaka partia ciała jest jej poddana, można zredukować zmarszczki, pozbyć się worków pod oczami, zmniejszyć cellulit, spłycić blizny. Bez trudu można odzyskać idealny owal twarzy, pięknie wymodelowane linie, a przy tym pozbyć się drugiego podbródka, czy zlikwidować pajączki. Już po jednym zabiegu można zauważyć sporą różnicę w stosunku do stanu wyjściowego. Natomiast po całej serii zabiegów, skóra wygląda rewelacyjnie.

Bye

do zobaczenia

W NASZYM SALONIE
Wspólna 50 – Warszawa