Na czym polega zabieg Alma Beauty Spadeep

Alma Beauty Spadeep jest nowoczesnym rozwiązaniem mającym na celu poprawienie wyglądu skóry. Urządzenie Alma Beauty działa na skórę ciała i twarzy poprzez skoncentrowaną energię fal radiowych.

Celem owej technologii jest modelowanie konturów sylwetki i twarzy głównie dzięki działaniu ujędrniającemu. Zabieg dodatkowo nadaje skórze młodszy wygląd. Na czym dokładnie polega zabieg Alma Spadeep Unibody i co trzeba o nim wiedzieć?

Na czym polega zabieg zabieg Alma Spadeep Unibody?

Fale radiowe, które emitują z urządzenia Alma Spadeep, mają za zadanie przeprowadzić rozgrzewający masaż. Podczas zabiegu odczuwa się ciepło. Zabieg jest przyjemny, nie doświadczymy żadnego dyskomfortu. Urządzenie Alma Spadeep ma cztery programy penetrujące skórę i tkankę tłuszczową falami radiowymi o częstotliwości 40,68 MHz.

Czy zabieg Alma Spadeep Unibody jest inwazyjny?

Nie, zabieg Alma Spadeep Unibody nie jest zabiegiem inwazyjnym. Urządzenie Spadeep gwarantuje pełną kontrolę nad głębokością wnikania fal radiowych w skórę. Zabieg Alma Spadeep Unibody jest bezpieczny nawet przy poddawaniu działaniom fal radiowych najbardziej wrażliwych miejsc.

Jakie efekty daje zabieg Alma Spadeep Unibody?

Oprócz modelowania konturów ciała oraz poprawy jędrności skóry zabieg Alma Spadeep Unibody ma również wpływ na poprawę kolorytu i tekstury (skóra staje się gładsza). Pobudza skórę do szybszej regeneracji oraz do zwiększonej produkcji kolagenu. Dzięki temu jest również skuteczny w zwalczaniu cellulitu, rozstępów i obrzęków. Alma Spadeep działa również na tkankę tłuszczową, częściowo ją rozbijając, dzięki czemu sylwetka zyskuje ładne kontury. Szczególnie dobrze działa na oznaki starzenia się, takie jak pierwsze zmarszczki, dlatego warto także rozważyć zabieg Alma Spadeep Uniface na twarz.

Przeciwwskazania do zabiegu

Do przeciwwskazań zalicza się infekcje oraz nowotwory. Zabronione jest posiadanie metalowych implantów w miejscu, w którym chcemy przeprowadzić zabieg. Nie powinno się mieć w tym obszarze także żadnych aktywnych zmian skórnych. Przeprowadzenie zabiegu wyklucza również ciąża.

Rekomendacje po zabiegu

Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla skóry, ale po wykonanym zabiegu będzie ona lekko zaczerwieniona – jak po każdym masażu rozgrzewającym. Zaczerwienienie nie utrzymuje się długo, ponieważ znika najpóźniej w ciągu godziny. Po zabiegu lepiej nie iść na siłownię, ale raczej sobie odpocząć. Nie poleca się spożywania wysokokalorycznych posiłków. Upewnijmy się, że po zabiegu dostarczyłyśmy organizmowi dostateczną ilość wody, by tkanki sprawniej się regenerowały.

Ile zabiegów jest potrzebnych do uzyskania satysfakcjonujących efektów?

Efekty są już widoczne natychmiastowo po zabiegu, jednak aby efekt się utrzymał i wyglądał jak najlepiej, warto powtarzać zabiegi. Rekomendowana ilość zabiegów zależy od stanu naszej skóry, osobistych preferencji i pragnień, a także od obszaru, którym chcemy się zająć. Na przykład na brzuch rekomenduje się około sześciu serii zabiegów Alma Beauty Spadeep Unibody.